Filter
Amerika Birleşik Devletleri Michigan Midland

Midland Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Midland İlçesi ilçe merkezidir. Alden B. Dow Ev ve Studio, Daliha Hill, Dow Gardens Midland en önemli yerlerdir. Çok sayıda üniversite ve kolej de araştırma olanakları sağlamak.

Midland ABD'nde Lisansüstü Eğitimler İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Michigan
Midland
Eğitim türü
Hız
Northwood University

MSOL insanlar ve örgütsel konular üzerinde duruluyor. Zaten bir kariyer çalışanlar için Amaçlanan, MSOL gibi lisans programları rekabet avantajı korumak isteyen kuruluşla ... [+]

A Örgütsel Liderlik Bilim (MSOL) Master bireysel ve örgütsel başarı katkı yapma konusunda olduğunun farkındayız profesyoneller için bir lisans programıdır.

Organizasyonlar yenilikçi arıyorlar, beceri ve eğitime sahip yüksek performanslı uzmanları, değişimi yöneten diğerleri büyüklüğü elde ilham ve alt satırında sürücüler liderlik liderlik-tür sağlamak. Northwood Üniversitesi Örgütsel Liderlik Bilim (MSOL) Master mesleki gelişim için kendinizi konumlandırmak yaparken örgüt içinde insan potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

MSOL katılımcılara kendileri, kendi toplulukları ve onların örgütleri için kişisel ve mesleki gelişimine hazırlanmak için bir fırsat sunuyor. Program tasarımı etkili kişisel ve örgütsel liderlik ve öğrenmeyi yanı sıra işbirlikçi problem çözme stratejileri ve uygulamaları kolaylaştıran davranışları inceler. Aday öğrenciler lisans derecesini aldı ve programa kayıt yaptıran önce iş deneyimi en az üç yıl var olması gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Midland
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku