TOP-MASTERSDEGREE

Saginaw Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Saginaw Michigan, ABD'de bulunmaktadır. Kentin yüksek öğretim kurumları iyi spor mükemmellik için bilinir. Saginaw bir yer olarak düşünülmektedir nerede Sauk, eski bir kabile.

Saginaw ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bul 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Yeni Medya ve İletişim Yönetimi Yüksek Lisans

Ming Chuan University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Saginaw

Yeni Medya ve İletişim İdaresi (NMCA), yeni medya teknolojisi profesyonellerini ve Büyük Çin medya piyasası hakkında bilgi sahibi olan profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. NMCA müfredatı, yeni medya ve multimedya alanlarında kariyerlerini geliştirmeyi amaçlayan öğrenciler ve Amerika'da ya da ulusötesi medya şirketleri için Büyük Çin'de çalışmak isteyen öğrenciler için beş ilgi alanında farklı kurslar sunmaktadır. NMCA'nın sunduğu tam eğitim, öğrencilerin şimdi ve gelecekte işgücü piyasasında rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olacaktır.