TOP-MASTERSDEGREE

Michigan Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Michigan ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Arama Sonucu Filter

örgütsel liderlik bilim ustası

Northwood University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 24 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Midland + 1 daha

MSOL insanlar ve örgütsel konular üzerinde duruluyor. Zaten bir kariyer çalışanlar için Amaçlanan, MSOL gibi lisans programları rekabet avantajı korumak isteyen kuruluşlar tarafından talep artan bulunmaktadır.

kamu yönetimi (mpa)

University of Michigan-Flint, School of Management
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Flint

Lisansüstü Eğitim ve Horace H. Rackham Okulu aracılığıyla sunulan Kamu Yönetimi UM-Flint Master (MPA) derecesi, sorunları analiz ve etkili bir şekilde çözmek için yöneticiler hazırlamak için tasarlanmıştır.

yönetim sertifika programı

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor Hindistan Bengaluru Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tayland Bangkok + 5 daha

eğitim mükemmellik UMBS taahhüt dünya çapında iş uygulayıcılar ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bizim sertifika programları, yansıtılır.

sağlık yönetiminin ana

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids

MHA misyonu öğretmek ve hazırlamak kişilerin yönetim ve liderlik rolleri için sağlık idaresi zor ve karmaşık bir alan olduğunu

özel programlar

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor Hindistan Bengaluru Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tayland Bangkok + 5 daha

Iş Michigan Ross School of Excellence Merkezleri benzersiz şekilde özel ihtiyaçlarına çözüm özelleştirmek için nitelikli.

yönetim geliştirme sertifika

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Kampüs Tam zamanlı 8 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor Hindistan Bengaluru Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tayland Bangkok + 6 daha

Bizim Sertifika Programları da, yöneticiler resmen kendi şirketleri tarafından tanınan onların sürekli eğitim girişimleri için bir fırsat vermek ve onları hem bilgi ve tanıma kariyerlerinde ilerlemek için gerekli güvenli yardımcı olur.

muhasebe master - Macc

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Kampüs Tam zamanlı 10 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor Hindistan Bengaluru Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tayland Bangkok + 6 daha

Michigan muhasebe fakülte son derece titiz ve araştırma faaliyetleri, pratik deneyim için kabul edilir en önemlisi, mükemmel öğretim.

bilgisayar bilgi sistemleri yüksek lisans

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids

Bilgisayar Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans derecesini Grand Valley Eyalet Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimleri ve Bilişim Sistemleri Bölümü sunulmaktadır

Muhasebe Yüksek Lisansı

Oakland University School of Business Administration
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Rochester

MAcc, kamu, şirket ve işletme dışındaki muhasebede kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

işletme yüksek lisans

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 16 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids + 1 daha

Grand Valley Eyalet Üniversitesi'nde İşletme Seidman Master, mali, mesleki ve kişisel gelişim içinde bir yatırımdır

Yönetim Yüksek Lisansı

Aquinas College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 16 - 84 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids + 2 daha

Aquinas'ın Master of Management (MM) programı işletme hakkında daha geniş bir görüş sunuyor. Lisansüstü öğrencilerimiz stratejik düşünmeyi, örgüt kültürünü anlamayı ve bir işi yürüten insanları etkin bir şekilde motive etmeyi öğrenirler.

Yeni Medya ve İletişim Yönetimi Yüksek Lisans

Ming Chuan University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Saginaw

Yeni Medya ve İletişim İdaresi (NMCA), yeni medya teknolojisi profesyonellerini ve Büyük Çin medya piyasası hakkında bilgi sahibi olan profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. NMCA müfredatı, yeni medya ve multimedya alanlarında kariyerlerini geliştirmeyi amaçlayan öğrenciler ve Amerika'da ya da ulusötesi medya şirketleri için Büyük Çin'de çalışmak isteyen öğrenciler için beş ilgi alanında farklı kurslar sunmaktadır. NMCA'nın sunduğu tam eğitim, öğrencilerin şimdi ve gelecekte işgücü piyasasında rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Klinik psikolojide sanatları ustası (ma)

Michigan School of Professional Psychology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 11 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Farmington Hills + 1 daha

Klinik Psikoloji (MA) Master of Arts sınırlı lisanslı psikolog olmak için bilgi ve beceri kazandırmak amacıyla tasarlanmış yoğun bir programdır.