Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Minnesota Maple Grove

Maple Grove Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Maple Grove perakende, eğitim, sanat ve Minneapolis-Saint Paul metropol bölgesinde sağlık tesislerinin merkezi olarak kabul edilir. Yükseköğretim bilge akçaağaç koru Amerika Birleşik Devletleri ile yüksek derecelendirilmiştir.

Maple Grove ABD'nde Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Minnesota
Maple Grove
Eğitim türü
Hız
G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University

SCSU Maple Grove MBA iş ve okul planlaması kolaylaştırmak için çalışma grupları hedef ve yüksek değerli ve eşsiz bir müfredat öğrencilere sağlar. ... [+]

Programı

SCSU Maple Grove MBA programı Kardes sehirleri metropol bölgesinde tam zamanlı çalışan insanların ihtiyaçlarını karşılamak hedeflenmektedir. 20-25 öğrenci Kohort grupları onbir içerisinde bir dizi çekmek. içerisinde dokuz sekiz hafta sürmektedir ve iki on altı hafta süre vardır. Sınıflar akşamları haftada bir buluşuyor. iş ve okul planlaması kolaylaştırmak için, genelde program başlamadan önce bile tüm program için sınıf toplantı tarihleri ​​sağlar. Program 26 ayda tamamlanabilir.

Koru MBA programı Maple yüksek değeri bizim aşağıdaki özelliklere yerleşik üzerine:

AACSB Uluslararası akreditasyon. Daha AACSB hakkında. Bir el-müfredat o benzersiz gerçek dünya uygulamaları ile öğrenme sınıf birleştirir Doktora, DBA veya JD ile seçkin öğretim ülkenin önde gelen lisansüstü okullardan derece devam ederken part-time öğrenci izni yenilikçi bir program sınıf bir gecede 26 ay içinde bir hafta AACSB akredite MBA kazanmak için 20-25 Öğrencilerin küçük sınıflarda birlikte onların diploması A "kohort" modeli, ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Maple Grove St. Cloud
Eylül 2019
26 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku