TOP-MASTERSDEGREE

Minnesota Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Minnesota ABD'nde Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

Arama Sonucu Filter

İnsan Kaynakları Sanat Ustası

Carlson School of Management, University of Minnesota
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Minneapolis + 1 daha

İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Yüksek Lisansı, ulusun kendi türünün en iyi programlarından biri olarak kabul edilir ve tam zamanlı veya yarı zamanlı bir seçenek aracılığıyla kullanılabilir. Dünyaca ünlü öğretim üyeleri tarafından verilen müfredat, öğrencilere çağdaş İK uygulamalarını ve alanında başarılı kariyerler için gerekli olan temel teorileri kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlar.

Enerji hukuku llm

Vermont Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Royalton + 1 daha

Enerji Hukuku alanında Yüksek Lisans Eğer hukuk ve politika, enerji kullanımı, üretimi ve iletimi ile ilgili uzmanlaşmak için hazırlar.

Enerji düzenleme ve hukuku (Merl) master

Vermont Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Royalton + 1 daha

Vermont Law School Master Derecesi hukuk teorisi daha fazladır. MERL Program hukuk ve politika yönetim enerji kullanımı, üretim ve iletim odaklanmıştır.

çevre hukuku ve politikası (MELP'in) master

Vermont Law School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Royalton + 2 daha

MELP'in programı, iktisat ve savunuculuk eklenen bir vurgu ile, çevre hukuku, bilimsel ve siyasi iletişim odaklanmaktadır.

işletme-akçaağaç koru programının ana

G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University
Kampüs 26 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Maple Grove St. Cloud

SCSU Maple Grove MBA iş ve okul planlaması kolaylaştırmak için çalışma grupları hedef ve yüksek değerli ve eşsiz bir müfredat öğrencilere sağlar.

Sosyal Hizmet Ustası

Saint Mary's University of Minnesota Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Winona

Uygun fiyatlı MSW programımızla klinik sosyal hizmetinizde uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan becerileri kazanın. Mezun bireyleri, çiftleri, aileleri, grupları ve toplulukları tedavi etmeye hazır. 60 kredili Geleneksel Pist (BSW yok) ve 30 kredi Gelişmiş Daimi Pist (BSW ile) mevcut.

Öğrenme Tasarımı ve Teknolojisi Yüksek Lisansı

Saint Mary's University of Minnesota Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Winona

Saint Mary Minnesota Üniversitesi Minnesota Öğrenim Tasarımı ve Teknolojisinde çevrimiçi Eğitim Master'ı, çığır açan araştırmayla teknolojik anlayışları eşleştirerek, farklı öğreniciler için eğitim çözümleri tasarlayabilir. Teknolojiyi zihin aracı olarak kullanan öğrenci merkezli öğrenme, öğrenmeyi kişiselleştirme ve öğrenciler ve öğretmenlerin katılımını optimize etmek için zihin setlerine girme gibi eğitim alanlarını değiştirin.

İlahiyat Ustası

University of Northwestern St. Paul
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 42 - 46 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Saint Paul + 2 daha

İncil temelli evangelistik teolojiyi Hıristiyan bakanlığı ile birleştiren kapsamlı ve doktora öncesi bir programda tutkulu İncil öğretmenlerine katılın. İlahiyat programı Master papaz veya papaz pozisyonları için koordinasyon şartlarını yerine getirir ve sizi daha fazla doktora çalışmaları ve kilise veya paraşüt bakanlığı için hazırlar.