Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Mississippi Jackson Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Jackson Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Jackson, Wyoming yaklaşık 10.000 sakinleri için bir şehir ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra, şehir genellikle milyonlarca turist bir kayak merkezi ve milli park dahil çeşitli sitelere olan yakınlığı borçlu her yıl ziyaret ediyor. Kasaba bu hizmet birkaç okul ve çok uzak olmayan ulaşamayacağı yüksek öğrenim kurumları vardır.

Jackson ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Mississippi
Jackson
Eğitim türü
Hız
Mississippi College

Mississippi Koleji öğretme ve öğrenme üzerinde daha büyük bir vurgu olağanüstü liderlik eğitimi vermektedir. Eğitim Liderlik hazırlanmasında eşsiz Yüksek lisans programı ... [+]

Eğitim ve Liderlik derece kazanmak

Mississippi Koleji öğretme ve öğrenme üzerinde daha büyük bir vurgu olağanüstü liderlik eğitimi vermektedir. Eğitim Liderlik hazırlanmasında eşsiz Yüksek lisans programı dikkatle kohort üyelere yaz döneminde başlayacak 39 dönem saat, oluşan 15 aylık modüler bir program başlatmak için her bahar seçer. Fakülte, deneyimli ve yenilikçi bakış açıları sunuyor ve dahil olmak üzere liderlik, altı boyutlarına odaklanan modülleri bir dizi sağlar:

Kişisel / yorumsal Öğretim Örgütsel Kaynak Siyasi Bilgilendirici

Kurs müfredatı seminer, practicums ve staj ile entegre ve hazırlık son döneminde resmi staj sonuçlanacak olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jackson
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku