TOP-MASTERSDEGREE

Mississippi Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Mississippi ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bul 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Eğitim liderliği usta

Mississippi College
Kampüs Tam zamanlı 15 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Jackson

Mississippi Koleji öğretme ve öğrenme üzerinde daha büyük bir vurgu olağanüstü liderlik eğitimi vermektedir. Eğitim Liderlik hazırlanmasında eşsiz Yüksek lisans programı dikkatle kohort üyelere yaz döneminde başlayacak 39 dönem saat, oluşan 15 aylık modüler bir program başlatmak için her bahar seçer. Fakülte, deneyimli ve yenilikçi bakış açıları sunuyor ve liderlik altı boyutlarına odaklanan modülleri bir dizi sağlar.

ticari havacılık ana

Delta State University, College of Business
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Cleveland

Ticari Havacılık programı Master havacılık kavram ve işlemleri odaklanmış bir anlayış sağlar. Bu program, havacılık yönetimi ve havacılık eğitimi yönelmiştir.

Profesyonel muhasebe ustası (MPAC)

Delta State University, College of Business
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Cleveland

Muhasebe Yüksek Lisans Programı (MPAC) muhasebe alanında derinlemesine bir çalışma sunmaktadır. Program, kamu muhasebesi, sanayi ve hükümet ile uğraşan ya da bu alanlarda kariyer arayışında olan bireyler için ileri düzeyde çalışma imkanı sunmaktadır.