TOP-MASTERSDEGREE

Missouri Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Missouri ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Mimarlık master

Drury University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Springfield

Springfield, Missouri Drury Üniversitesi 1984 yılında kurulan Mimarlık Hammons Okulu Mimarlık derecesi Master sunuyor akredite beş yıllık profesyonel lisans programıdır.

Stratejik liderlik master

Stephens College
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Columbia + 1 daha

Eğitimin güç liderlerini güçlendirmek için yeteneğidir inanıyorum çünkü.

Kamu yönetiminin ana

Missouri State University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Springfield + 1 daha

Missouri Devlet kamu yönetimi yüksek lisans programı titiz ulusal akreditasyon süreci ile Halkla İlişkiler ve Yönetimi Okulları Ulusal Birliği tarafından akredite edilmiştir.

Doğal ve uygulamalı bilimler yüksek lisans

Missouri State University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Springfield + 1 daha

MNAS Program güneybatı Missouri bölgede kendi türünün sadece bir tanesidir. Bu benzersiz program birden fazla bölümler veya okullarda çalışmanın iki alanları seçmek için seçenekler çok geniş bir yelpaze sunuyor.

Sağlık idaresi masterı

Missouri State University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Springfield + 1 daha

Bizim program sağlık yönetimi ve idaresi bir kariyer için hazırlar. Bugünün dinamik ve karmaşık bir ortamda sağlık organizasyonlarını yönetmek zor bir meslek olduğunu ve nitelikli yöneticiler en maliyet etkin bir şekilde yüksek kalitede hasta bakımı sağlayan kuruluşlar kurşun ihtiyaç vardır.

kamu yönetimi yüksek lisans

Park University
Kampüs e-Öğrenme 36 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kansas City Parkville + 1 daha

MPA programı sizi kariyerinize adapte olmasını sağlar, anlamak ve Multisector ve çapraz-sektör gerçeklerine hazırlamak ve başarılı bir şekilde değişen bir ortamda yol.Çünkü

müzik ustası

Park University
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Parkville Kansas City

Müzik lisans programı Master of lisans 's derecesine sahip ve profesyonel müzisyenler olarak kariyer arayan müzisyenler için çalışma gelişmiş bir derstir.

öğretmen liderliği eğitim derecesi yüksek lisans

Park University
Kampüs 36 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kansas City Parkville

Dört ipliklerini içeren Öğretmen Liderlik Eğitim derecesi, Master of Eğitim Okulu ilk lisans programı olma, Ekim 1995 yılında başladı.Derecesi

dil ve okuma yazma eğitiminin ana

Park University
Kampüs 8 hafta Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kansas City Parkville

Dil ve Okuma Yazma derecesi Eğitim Yüksek Lisans eğitimciler üç tip, üç parça tasarlanmıştır: Sınıf Öğretmeni parça, zaten sertifikasyon ve eğitim holding, K-12 eğitimciler için kamu ve özel

Erken çocukluk eğitiminde eğitim ustası

Park University
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kansas City Parkville

Erken Çocukluk Eğitiminde vurgu ile Eğitim Yüksek Lisans programı, sınıf aracılığıyla çocuklu, doğum ile çalışan özel konularda gelişmiş ders sağlamak için tasarlanmıştır

Yetişkin eğitiminde eğitimin usta

Park University
Kampüs e-Öğrenme Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kansas City Parkville

Bu program şu temel alanlarda ilerleyici ve tutarlı prospektüs somutlaştırır: Yetişkin eğitiminin teorik ve felsefi temellerini

Halkla İlişkiler Çevrimiçi Ustası

University of Missouri Truman School of Public Affairs
e-Öğrenme Tam zamanlı 9 hafta Ekim 2019 Amerika Birleşik Devletleri Columbia

MU'dan kamu işlerinde yüksek lisans derecesi, devlet veya kar amacı gütmeyen kamu hizmetlerinde mevcut kariyerinizi ilerletmenize yardımcı olabilir. Kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde olumlu işbirliğinin topluma hizmet etmenin en iyi yolu olduğunu düşünüyorsanız, bu sizin için bir derece olabilir.

Halkla İlişkiler Ustası

University of Missouri Truman School of Public Affairs
Kampüs Tam zamanlı Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Columbia

Dünyada gerçek bir fark yaratabilirsiniz. Bir Halkla İlişkiler Ustası, toplumun karşılaştığı önemli sorunları çözmenize, insanlara yardım etmenize ve topluluğunuza hizmet etmenize olanak sağlar. Kamu hizmeti uzmanları - ister hükümet olsun, ister kar amacı gütmeyen ve sivil toplum kuruluşlarında olsun - önemli meseleleri ele almak ve yaşamı daha iyi hale getirmek için hayati bir rol oynamaktadır.

Northwest Missouri State University
Kampüs Tam zamanlı 16 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Maryville