Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Alabama Mobile Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Mobile Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Mobil Alabama, ABD eyaletinin bir şehir. Mobil Nehri ve Mobil körfezin kesişim noktasında yer alan şehir Alabama tek liman olduğunu. Tıbbi, işletme, insan kaynakları, ceza hukuku, sanat, hukuk, bilişim ve şehrin teklif lisans ve lisansüstü programlarında üniversite ve kolej benzeri halk eğitim merkezleri ile birlikte.

Mobile ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Alabama
Mobile
Eğitim türü
Hız
Mitchell College of Business, University of South Alabama (MCOB)

Muhasebe derecesi Yüksek Lisans muhasebe alanında ileri düzeyde ders çalışması ile öğrencilere sunmak için tasarlanmış özel bir programdır. ... [+]

Muhasebe derecesi Yüksek Lisans muhasebe alanında ileri düzeyde ders çalışması ile öğrencilere sunmak için tasarlanmış özel bir programdır. Kariyerine Certified Public Accountants, yönetim muhasebecileri ve devlet muhasebecileri olarak ilgi duyan kişilerle ilgilenilmektedir.

Kabul şartları

Üniversite çalışmalarının son 64 yarıyılda lisans derecesi 3.0'dan az ancak 2.5 üzerinden (A = 4.0) veya 2.75 minimum ortalamada 2.75 olan bir öğrenci, öğrencinin GMAT'ı tatmin edici olması koşuluyla Geçici Başvuru yapabilir. aşağıdaki formüllerden birine dayalı puan:

200 x GPA + GMAT = 1050 veya 200 x UDGPA (son 64 saat) + GMAT = 1100

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mobile
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Mitchell College of Business, University of South Alabama (MCOB)

Mitchell MBA programı tam AACSB International tarafından akredite edilmiştir - iş akreditasyon dünya çapında en üst düzeyde. ... [+]

Mitchell MBA programı Uluslararası bir AACSB tarafından tamamen akredite - iş akreditasyon dünya çapında en üst düzeyde. Biz iş alanında bilgi sürdürmek onların sahip yapısal programa uyum ihtiyaçlarını tam zamanlı bir kariyer uzmanları ilgilendi mezunları gibi son sıra olarak yöneticileri ve. Tüm vakıf eser herhangi bir lisans kökenli öğrencilerin hemen lisansüstü çalışmalarına başlamasına olanak verir 14 ders programı, içine inşa edilmiştir.

Program Özellikleri

Her yeni MBA sınıfında açık bir kimlikle kohort ve sınıfındaki diğer yönetim profesyonelleri ile ağ için bir fırsat sağlamak için Güz piyasaya sunulmuştur hepsi temeli bu yana program sayesinde ilerleme Mitchell MBA yerleşik olarak tüm öğrenciler ortak bir zemin olacaktır. 07:30 'de ikinci ders takip 07:15 06:00 arası ilk toplantı - - 08:45 MBA sınıfında Kusaklara aynı iki sınıf dersleri toplantı haftada iki akşam, her dönem kayıt yaptırmaktadır. Her MBA sınıf ve uzman yönetim konuları üzerinde durulması ek ekip oluşturma fırsatları sağlamak için programın ilk iki yıl güz ve bahar yarıyılı süresince çekilmek tabanlı seminerlere katılmaktadır. her öğrencinin karar bireysel yetenekleri arttırıyorken müfredat, temel bilgi ve başarılı organizasyonları yönetmek için gerekli becerileri sağlar. Güçlü ve etkili bir çalışma ekipleri kolaylıkla oluşabilir ve her MBA sınıfında birlikte bütün sınıfları alacak beri program boyunca korudu. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mobile