TOP-MASTERSDEGREE

Billings Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2019/2020

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Billings, MT seçim için yeterli isteyen öğrenciler için yüksek öğrenim kurumları vardır. Sık sık duydum isimlerden bazıları Montana State University, Walla Walla Üniversitesi, Mary ve Teknoloji Üniversitesi Montana Koleji.

Billings ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Hepsini İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Eğitim Liderliği Ustası

Rocky Mountain College
Kampüs 2 dönem Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Billings

Bu hızlandırılmış program Ağustos ayında beş günlük bir yerleşim semineriyle başlıyor ve önümüzdeki haziran ayında beş günlük bir yerleşim semineriyle sona eriyor. Adaylar, programdaki iki yarıyılın her birinde yoğun bir staj tamamlayacaktır. Adaylar, Billings'de veya VisionNet aracılığıyla akşamları dersleri alan tam zamanlı öğrenciler olacak. Tüm sınıflar çevrimiçi bileşenlere sahip olacak. Öğrenciler uygunsa, program için federal mali yardım mevcuttur. Program 34 kredidir ve minimum ikamet şartına sahiptir.

Muhasebe Ustası

Rocky Mountain College
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Billings

Rocky Mountain College muhasebe programı, öğrencileri kamu, devlet, kar amacı gütmeyen veya endüstriyel muhasebede kariyer için hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Program öğrencilerin mezuniyet sonrası yetenekli, giriş seviyesi muhasebe meslek mensupları olmak için lisans dersi yoluyla geliştirilen beceri ve bilgi üzerine inşa etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Müfredat, Amerikan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü'nün (AICPA) temel yetkinliklerine dayanır ve öğrencileri yeminli mali müşavir sınavına girmeye hazırlar. Bütünüyle, program hem sonuçta hem de Muhasebe Yüksek Lisans derecesine götüren hem lisans hem de lisansüstü eğitimden oluşmaktadır.