Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri New Jersey Glassboro Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Glassboro Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Glassboro, New Jersey sağlam bir topluluk oluşturan 19.000 sakinlerine bir ilçe ev sahipliği yapmaktadır. 1800'lerin sonlarına kadar uzanan, Glassboro kamu ve özel okullar hem de oluşan etkili bir eğitim sistemi vardır. Ayrıca Glassboro Zirvesi Konferansı için bilinen ünlü Rowan Üniversitesi ev sahipliği yapıyor.

Glassboro ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
New Jersey
Glassboro
Eğitim türü
Hız
Rowan University College of Business

MBA, iş ve sanayi, devlet kurumları veya kar amacı gütmeyen kuruluşlardaki kariyerler için tercih edilen meslek derecesidir. ... [+]

MBA, iş ve sanayi, devlet kurumları veya kar amacı gütmeyen kuruluşlardaki kariyerler için tercih edilen meslek derecesidir. İş disiplinlerinin titiz çalışma deneyimsel bir yönelimle birleştirir ve özellikle çalışan profesyoneller için uygundur. Gerekli lisans kuruluşu dersleri almayan aday öğrenciler, gerekli lisans kurma derslerini tamamlarken Pre MBA öğrencileri olarak kayıt olabilirler. Vakfın Kurs Koşulları (Program direktörünün onayına bağlı olarak) Pre-MBA Koşulları: Öğrenciler, aşağıda listelenen Rowan derslerine eşdeğer lisans kolej kurslarını tamamlamış olduğunuza dair kanıt sunmalıdır: Muhasebenin Temelleri (Mali ve Yönetsel Eşdeğer Muhasebe) Ekonominin İlkeleri: Küresel Perspektifler (Eşdeğer Makroekonomi ve Mikroekonomi) Matematik Teknikleri ve Uygulamaları (veya eşdeğeri) İstatistik I (veya eşdeğeri) Pazarlamanın İlkeleri Operasyon Yönetimi Maliye İlkeleri MBA Programı için Kurs Koşulları GEREKLİ KURSLAR 27 SH (aksi belirtilmedikçe tüm dersler 3 SH'dir.) 0501.518 İntegratif Yönetim Becerileri 0503.500 Yönetim Muhasebesi 0504.500 Yönetim Finansmanı 0506.500 Örgüt Davranışı ve Teorisi 0507.500 Yönetsel Karar Alma Araçları 0506.502 Uluslararası İşletme ve Toplum 0509.500 Pazarlama Yönetimi 0702.500 Yönetim Bilgi Sistemlerinde Sorunlar 0501.521 Bütünleşmiş MBA Semineri İŞ SEÇMELİLERİ 9 SH Seçmeli dersler, MBA öğrencisinin programın kariyer gelişimi için özel ihtiyaçlarına göre ayarlanmasına izin verir. Bu seçmeli dersler, Muhasebe, Finans, Yönetim, Pazarlama veya MIS gibi alanlarda yoğunlaşabilir. İsteğe bağlı uzmanlık Muhasebe, Finans ve Yönetim sunulmaktadır. Öğrenciler ayrıca ekonomi, mühendislik, halkla ilişkiler ve okul yönetimi gibi diğer Rowan lisansüstü programlarından ilgili seçmeli dersleri alabilirler. Rowan MBA programının dışındaki seçmeli dersler, MBA program direktörünün onayına sahip olmalıdır. Onaylı işletme seçmeli dersleri aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir: 0501.600 İşletme İle İlgili Özel Konular 0503.502 İleri Yönetim Muhasebesi 0503.504 Denetim Semineri 0503.507 Devlet ve... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Glassboro
Bilgi iste
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku