TOP-MASTERSDEGREE

New Jersey Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

New Jersey ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Bul 2019/2020

Arama Sonucu Filter

İşletme ve Bilim Ustası (MBS)

Rutgers University Professional Science Yüksek Lisans's Program
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 48 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township + 1 daha

Rutgers'ın Master of Business and Science (MBS) derecesi, ileri STEM tabanlı eğitimi profesyonel rehberli işletme kursları ile birleştirir ve mezunlarımızın mevcut rekabetçi pazarda başarılı olmalarını sağlar. Öğrencilerimizi yenilikçi, en son teknolojiye sahip akademik bilgilerle, liderlik rollerinde başarılı olmak için gerekli iş becerileriyle ve bu becerileri gerçek dünya koşullarında uygulamalarına yardımcı olacak deneyimsel olanaklarla donatıyoruz.

Sosyal hizmetin ana: Gelişmiş ayakta

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans: İleri Daimi programı gelişmiş kültürlü sosyal hizmet uygulaması yapmaya bir BSW mezunu olan öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program yaz aylarında çalışma başlatır.

Sosyal çalışma masterı

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans programı hazırlamak ve bireyler, aileler, gruplar, topluluklar, örgütler ve sosyal kurumların kapasitelerinin problem çözme geliştirmek için hazır ileri generalist, sosyal işçileri eğitmek için tasarlanmıştır.

Kamu yönetiminin ana: kar amacı gütmeyen yönetimi

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union + 1 daha

Kamu Yönetiminde Yüksek Lisans: Non-Profit Yönetimi programı düzenleyen veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar fon kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer kuruluşlar idari yönetim pozisyonları için mezunları hazırlar.

Kamu yönetiminin ana: çevre yönetimi

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union + 1 daha

Kamu Yönetimi Yüksek Lisans: Çevre Yönetimi, kamu ve özel sektörde çevre sorunları ile ilgili yönetim pozisyonları için mezunları hazırlar.

Kamu yönetiminin ana: sağlık hizmeti idaresi

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union + 1 daha

Kamu Yönetimi Yüksek Lisans: Sağlık Hizmetleri Yönetimi programı sağlık hizmetleri kuruluşlarında yönetim pozisyonları için mezunları hazırlar. sağlık hizmetleri yöneticileri sınıfta ve sahada hem de kazanılmış gibi bilgi ve becerileri etkili bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli.

Kamu Yönetimi Yüksek Lisans

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union + 1 daha

Kamu Yönetimi programı Master Halkla İlişkiler ve Yönetim (NASPAA) Okulları Ulusal Birliği tarafından akredite edilmiştir ve kamu yöneticileri olarak orta ya da üst düzey pozisyonlar için mezun hazırlamak için tasarlanmıştır.

muhasebe master

Rider University College of Business Administration
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Lawrence Township

Muhasebe programı Rider Master ile bir sonraki seviyeye muhasebe kariyer atın. Siz ve gerek teknik yeterliliklerinin gerekli geliştireceğiz hızla değişen muhasebe alanında lisans için kredi saat gereksinimleri gelişen karşılamak.

Yüksek Lisans of Business Administration

Rowan University College of Business
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Glassboro

MBA, iş ve sanayi, devlet kurumları veya kar amacı gütmeyen kuruluşlardaki kariyerler için tercih edilen meslek derecesidir.

Yüksek Lisans of Music - Caz Araştırmaları ve Performans

William Paterson University of New Jersey
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Wayne

Jazz Studies konsantrasyonu, küçük bir caz topluluğu ve solo performans, düzenleyici ve kompozisyon, doğaçlama ve enstrümantal / vokal performans becerileri konusunda üst düzey bir deneyim sunar. Buna ek olarak, William Paterson caz öğrencileri, yalnızca New York bölgesinde mevcut üst düzey, birincil kaynak çalışmalarına ve doğaçlama ve düzenleme alanlarında mevcut pedagojik tekniklerden yararlanabilir. Daha derin bir çalışma seviyesi aşağıdakilerden kaynaklanmaktadır: tarihsel ve teorik arka plan eklendi (Batı Avrupa geleneğinde ve cazda); Birincil kaynak araştırma ve jazz'da benzersiz olarak mevcut lisansüstü düzeyde yazma fırsatları; caz ile ilgili güncel teknolojik yenilikler; ve bu konuların yüksek öğrenim kurumlarında ve / veya devlet okullarında pedagojik tekniklerle uygulanması.

Yüksek Lisans of Music - Jazz Çalışmaları ve Düzenlenmesi

William Paterson University of New Jersey
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Wayne

Caz çalışmaları konsantrasyonu, küçük bir caz topluluğu ve solo performans, düzenleyici ve kompozisyon, doğaçlama ve enstrümantal / vokal performans becerileri konusunda üst düzey bir deneyim sunar. Buna ek olarak, William Paterson caz öğrencileri, sadece New York bölgesinde bulunan üst düzey birincil kaynak araştırmalarına ve doğaçlamada ve düzenlemede mevcut pedagojik teknikler kullanabilirler. Daha derin bir çalışma seviyesi aşağıdakilerden kaynaklanmaktadır: tarihsel ve teorik arka plan eklendi (Batı Avrupa geleneğinde ve cazda); Birincil kaynak araştırma ve jazz'da benzersiz olarak mevcut lisansüstü düzeyde yazma fırsatları; caz ile ilgili güncel teknolojik yenilikler; ve bu konuların yüksek öğrenim kurumlarında ve / veya devlet okullarında pedagojik tekniklerle uygulanması.

Güzel sanatlar ustası

William Paterson University of New Jersey
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Wayne

Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı (MFA) derecesi güzel sanatçı, tasarımcı ve medya sanatçısı için profesyonel derece olarak tasarlanmıştır. MFA adayı, mesleki hedeflere ve sanatsal mükemmele odaklanmak için titiz bir ortam sağlamak için programın misyonudur. Bu çevrenin önemli bir yönü, anlamlı bir çalışmanın oluşturulması ve yorumlanması yoluyla hayal gücünün arttırılmasını amaçlayan bir grup akran ve rehberin oluşturulmasıdır. Öğretim üyelerinin önemli mesleki ve eğitim geçmişleri vardır ve sanatsal çabanın en üst standartlarına adamışlardır.

Müzik Ana - Müzik Yönetimi (MM)

William Paterson University of New Jersey
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Wayne

Müzik yönetimi yoğunluğu, öğrenciye çağdaş müzik ve eğlence endüstrisinde başarılı olmak için girişimci becerileri kazandırır. New York endüstri personeliyle olan bağlantısı ile amacı, sınıfta ve stajlar yoluyla en güncel bilgileri sunmaktır. Müzik yönetimi yoğunluğu, sanatçının gelir akışlarını yönetmenin rolünü ve ihtiyaçlarını net bir şekilde öğrenirken müzik öğrencisini endüstri çevrelerine sokar. Programın öncelikle müzik iş dünyasında lisans derecesi almayan müzik öğrencileri için tasarlandığını lütfen unutmayın. Müzik yönetimi lisansına sahip olan mezunların, MBA veya hukuk diplomasına devam etmeleri önerilir.

Özel Eğitimde Yüksek Lisans - Engelli Öğrenciler Öğretmeni (MEd)

William Paterson University of New Jersey
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Wayne

Programın, eğitim araştırmaları, hizmet sunumu, eğilimler, toplum hizmetleri, toplumsal tutumlar, teknik gelişmeler ve engelli kişilerin eğitimine yönelik eğitim stratejileri ve uygulamaları hakkında güncel, ileri düzeyde bilgi sağlaması amaçlanmaktadır. Programın çeşitli teklifleri, çeşitli ortamlarda engellilere hizmet vermek için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmek için öğretmenlere, öğrenim danışmanlarına, süpervizörlere ve özel eğitimin içinde ve dışında bulunan diğer personele izin verir. Bu yoğunluğun I. Aşaması Engelli Öğrencilerin Öğretmeni'ne yol açar.

Okur Yazarlık Eğitimi Ana Dili (MEd)

William Paterson University of New Jersey
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Wayne

William Paterson University