TOP-MASTERSDEGREE

in New York Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019

New York'ta okumuş Birçok öğrenci yüksek lisans derecesi almak için ideal bir yer olduğunu kabul edecektir. Üniversite eğitimi mükemmel, nüfusun gerçekten farklı olduğunu, eyalet çapında keşfetmek için mesleki gelişim için sayısız fırsatlar ve çok heyecan verici bir yer vardır. New York'ta Bir Usta bir öğrenci bir yüksek kaliteli eğitim çok daha sunuyor, ama aynı zamanda akademik ve profesyonel büyümeye öğrenci meydan okuyan ödüllendirici ve çok yönlü bir deneyim olabilir. New York sanayi çeşitli ev olduğundan, sınıfta öğrenilen bilginin pratik uygulama için fırsat sunacak pek çok büyük Yüksek Lisans programları vardır. New York'ta yüksek lisans alan öğrenciler sanat, sosyal bilimler, işletme, mühendislik, hukuk, bilim ve teknoloji programları arasından seçim yapabilirsiniz. New York Yüksek Lisans programları genellikle ders, araştırma, staj ve tez gerektirir.Aşağıdaki programları göz atarak New York'ta yüksek lisans hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bir ilgilendiren bulmak Eğer, sadece formu doldurun ve biz okul ile doğrudan bağlayacak!

Arama Sonucu Filter

Uluslararası İşletme (MIB) Yüksek Lisans

Hult International Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston San Francisco Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Birleşik Krallık London New York Cambridge + 9 daha

ödüllü MBA programının dayanarak, International Business programı Hult bir yıllık Master finans, pazarlama, operasyon, ekonomi ve strateji global bir bakış açısı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Moda Sektöründe Profesyonel Çalışmalar (MPS) Ustası

LIM College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Zaten endüstri tecrübesi var ama kariyerini daha da ileri götürmek mi istiyorsun? Moda İşinde Profesyonel Çalışmalar Yüksek Lisans (MPS) eğitim kursu ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılamak için uyarlayarak kendi derecenizi oluşturmak için yeteneği verecektir.

Etkileşimli Telekomünikasyonda MPS (Profesyonel Çalışmalar Yüksek Lisansı)

NYU | Tisch
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

ITP, mezun olduktan sonra ilk işlerini eğitmiyor. İnsanları son işleri için eğitiyoruz.

Finansta İleri Usta LATAM

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez
Kampüs Yarı zamanlı 8 aylar Temmuz 2019 Şili Peñalolén Amerika Birleşik Devletleri New York Birleşik Krallık London Ekvador Quito Kolombiya Bogotá Panama Panama City + 10 daha

İleri Finansman Yüksek Lisans (AMF) LATAM, Latin Amerika'daki şirketlerin üst düzey yöneticilerine, yöneticilerine ve sahiplerine, finansal dünyada ilgili deneyime sahip olmalarına ve finansal gerçekliklerini anlamalarına olanak tanıyan benzersiz bir eğitim deneyimine katılmaya yöneliktir. Özellikle Latin Amerika bağlamında, üst yönetimden uygulamaları yönlendiren kuruluşlar. Katılımcıların titiz bir şekilde seçilmesi, program katılımcıları tarafından sürekli olarak eğitici deneyimlerine büyük bir katkı olarak tanınan ilginç ve zenginleştirici bir dinamiğin yaratıldığı seçkin, sınırlı bir sınıfla sonuçlanır. Her bir katılımcı, özellikle Latin Amerika'da geçerli sonuçlara ve uygulanabilir ekonomilere ulaşmak için öğretmenlerin katılımcıların yorumlarını yönlendirmesini ve sipariş vermesini sağlar.

Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans

Cornell Tech
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Yarının Teknolojisini Geliştirin. Cornell Tech Elektrik

Sağlık İdaresi Yüksek Lisans - LIU Brooklyn

Long Island University
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Sağlık yöneticileri, bir hastane, bakım evi veya tıbbi uygulama gibi klinik bir ortamda çalışarak tesisi veya daha küçük bir birimi yönetir. ABD Çalışma Bakanlığı Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, sağlık idaresi alanının 2016 ve 2026 arasında ortalama işgücüne göre çok daha hızlı bir büyüme oranıyla% 20 büyümesi beklenmektedir.

MPA - Kamu Yönetimi Yüksek Lisans

Unicaf University (ZM)
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Kıbrıs Cumhuriyeti Larnaca Amerika Birleşik Devletleri New York Yunanistan Athens Romanya Bucharest Birleşik Krallık London Mısır Cairo Gana Accra Malavi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenya Nairobi Nijerya Lagos Somali Mogadishu Zambiya Lusaka Ürdün Irbid Cyprus Online + 28 daha

MPA, yerel ve ulusal düzeyde politikaları ve projeleri şekillendiren giderek karmaşık konuları anlayan ve bilgilerini gerçek dünya durumlarına uygulamak için gerekli analitik ve yönetsel becerilere sahip olan kamu sektöründeki profesyonelleri geliştirmek için tasarlanmıştır.

Ekonomi (MA / MS)

The New School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

The New School Sosyal Araştırmalar The New School Ekonomi Bölümü, Keynesyen ve Post-Keynesyen ekonomi dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki düşünce okullarını kapsayan ekonomi üzerine geniş ve eleştirel bir yaklaşım sunmaktadır; Smith, Ricardo ve Marx'ın klasik ekonomi politiği; ekonomiye yapısalcı ve kurumsalcı yaklaşımlar; ve neoklasik ekonomi.

Yönetiminde Çift Derecesi

PFH Private University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 19 - 24 aylar Ekim 2019 Almanya Göttingen Amerika Birleşik Devletleri New York Birleşik Krallık London Fransa Bordeaux Avustralya Gold Coast + 8 daha

PFH'deki ikili diploma seçenekleri, iki farklı ülkede çalışma, iki farklı fikir edinme ve iki derece elde etme şansı sunuyor. İki uzun süredir devam eden kurumlardan ve iki ülkeden diploma sahibi olmak büyük bir kariyer artışıdır - yalnızca ortak üniversitelerimizin bulunduğu Almanya, Fransa, İngiltere, ABD veya Avustralya'da çalışmak istiyorsanız.

Mba / mem veya mf ile yale okulu ormancılık ve çevre çalışmaları

Yale School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Haven New York + 1 daha

Titiz müfredat öğrencilere, iki önde gelen lisansüstü okulun yanı sıra iş dünyası ve çevre yönetiminde önde gelen profesyonellerle dünyaca ünlü fakülte ile çalışma ve bunlardan ders alma fırsatı verir.

Kamu yönetiminin ana: çevre yönetimi

Kean University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York Union + 1 daha

Kamu Yönetimi Yüksek Lisans: Çevre Yönetimi, kamu ve özel sektörde çevre sorunları ile ilgili yönetim pozisyonları için mezunları hazırlar.

Uluslararası medya inovasyon yönetimi

International Media Innovation Management
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Almanya Berlin Avusturya Vienna Amerika Birleşik Devletleri New York İspanya Alicante + 6 daha

Bu program (Almanya, Avusturya, İspanya, ABD online ve varlığı modülleri) medya ve yaratıcı endüstriler yüksek-potansiyelleri hedefleniyor. Geliştirme, finansman, içerik, gazetecilik, üretim, dağıtım, düzenleme / mevzuat: Farklı kendi değer zincirlerinde pozisyonlardan www.imim-master.com kubbe Executive öğrenciler.

Master (msc) müzakere ve uyuşmazlık çözümü

School Of Professional Studies - Columbia University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 dönem Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

Part-time ya da full-time olarak tamamlanabilir Müzakere ve Çatışma Çözümü Columbia master programı, teori birleştirir ve müzakere için pratik model ve farklı amaçlara ve arzuları ile taraflar arasında çözülmesi anlaşmazlıkları geliştirmek için öğrencileri hazırlamak için eğitim uyguladı.

Müzik eğitiminde yüksek lisans

Five Towns College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Program tamamlamak için 2 yıl almak için tasarlanmıştır. 2012-2013 yılında programını tamamlamış olanların, *% bitmiş

Finans ustaları (MFIN)

American University of Beirut - AUB
Kampüs Tam zamanlı 14 aylar Ekim 2019 Lübnan Beirut Amerika Birleşik Devletleri New York + 2 daha

MF programı olmayan iş geçmişleri olan öğrenciler tarafından bir 14 aylık süre içinde tamamlanabilir. İkamet bir takvim yılı içinde en az iş geçmişleri olan öğrenciler için mezuniyet için gereklidir.