TOP-MASTERSDEGREE

in New York Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

New York'ta okumuş Birçok öğrenci yüksek lisans derecesi almak için ideal bir yer olduğunu kabul edecektir. Üniversite eğitimi mükemmel, nüfusun gerçekten farklı olduğunu, eyalet çapında keşfetmek için mesleki gelişim için sayısız fırsatlar ve çok heyecan verici bir yer vardır. New York'ta Bir Usta bir öğrenci bir yüksek kaliteli eğitim çok daha sunuyor, ama aynı zamanda akademik ve profesyonel büyümeye öğrenci meydan okuyan ödüllendirici ve çok yönlü bir deneyim olabilir. New York sanayi çeşitli ev olduğundan, sınıfta öğrenilen bilginin pratik uygulama için fırsat sunacak pek çok büyük Yüksek Lisans programları vardır. New York'ta yüksek lisans alan öğrenciler sanat, sosyal bilimler, işletme, mühendislik, hukuk, bilim ve teknoloji programları arasından seçim yapabilirsiniz. New York Yüksek Lisans programları genellikle ders, araştırma, staj ve tez gerektirir.Aşağıdaki programları göz atarak New York'ta yüksek lisans hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bir ilgilendiren bulmak Eğer, sadece formu doldurun ve biz okul ile doğrudan bağlayacak!

Arama Sonucu Filter

Uluslararası İşletme (MIB) Yüksek Lisans

Hult International Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Boston San Francisco Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Birleşik Krallık London New York Cambridge + 9 daha

ödüllü MBA programının dayanarak, International Business programı Hult bir yıllık Master finans, pazarlama, operasyon, ekonomi ve strateji global bir bakış açısı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Eğitim ve Özel Eğitimde Yüksek Lisans

Touro College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

Eğitimde Yüksek Lisans Programları

Moda Sektöründe Profesyonel Çalışmalar (MPS) Ustası

LIM College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Zaten endüstri tecrübesi var ama kariyerini daha da ileri götürmek mi istiyorsun? Moda İşinde Profesyonel Çalışmalar Yüksek Lisans (MPS) eğitim kursu ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılamak için uyarlayarak kendi derecenizi oluşturmak için yeteneği verecektir.

Müzik Teorisi ve Kompozisyonunda MM

NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

Bir müzik programı ustası olarak, uluslararası kabul görmüş bestecilerin fakülte ile yakın çalışarak, konservatuvar benzeri bir ortamda müzik bestecisi olarak yeteneklerinizi geliştirin. Geleneksel kompozisyonda, elektronik kompozisyonda veya film ya da müzik tiyatrosu için beste konusunda uzmanım. NYU'da ve New York'ta besteciler, müzisyenler ve diğer sanatçılar ile işbirliği yaparak çalışmalarınızın performansında aktif olarak yer alacaksınız.

Yöneylem Araştırması ve Bilgi Mühendisliği Yüksek Lisans

Cornell Tech
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New York

Herhangi bir sektördeki herhangi bir işletme, stratejik kararları bildirmek için verileri kullanabilecekleri zaman rekabet avantajı elde eder. ORIE Masters'larımız size veriyi işe koymanız için gereken matematiksel ve modelleme becerilerini verecektir.

MPA - Kamu Yönetimi Yüksek Lisans

Unicaf University (ZM)
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Kıbrıs Cumhuriyeti Larnaca Amerika Birleşik Devletleri New York Yunanistan Athens Romanya Bucharest Birleşik Krallık London Mısır Cairo Gana Accra Malavi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenya Nairobi Nijerya Lagos Somali Mogadishu Zambiya Lusaka Ürdün Irbid Cyprus Online + 28 daha

MPA, yerel ve ulusal düzeyde politikaları ve projeleri şekillendiren giderek karmaşık konuları anlayan ve bilgilerini gerçek dünya durumlarına uygulamak için gerekli analitik ve yönetsel becerilere sahip olan kamu sektöründeki profesyonelleri geliştirmek için tasarlanmıştır.

Sağlık İdaresi Yüksek Lisans - LIU Brooklyn

Long Island University
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Sağlık yöneticileri, bir hastane, bakım evi veya tıbbi uygulama gibi klinik bir ortamda çalışarak tesisi veya daha küçük bir birimi yönetir. ABD Çalışma Bakanlığı Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, sağlık idaresi alanının 2016 ve 2026 arasında ortalama işgücüne göre çok daha hızlı bir büyüme oranıyla% 20 büyümesi beklenmektedir.

Endüstriyel Tasarım (MFA)

The New School
Kampüs 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Parsons 'Endüstriyel Tasarım programında Güzel Sanatlar Yüksek Lisans Programı, öğrencilere büyüyen ürün tasarım endüstrisinde oynadıkları görünüşte çelişen güçleri müzakere etmeye hazırlayan iki yıllık 60 kredilik tam zamanlı lisans programı sunmaktadır. Öğrenciler, malların hem yerelleştirilmiş bağlamlarda nasıl üretilebileceğini (bölgesel ihtiyaçlar ve kısıtlamalara dayanan “yerinde gerçekleşen” yaklaşımı) ve küreselleşmiş bağlamları (evrensel ihtiyaçlara odaklanan tasarım ilkelerini kullanarak) nasıl keşfedeceklerini araştırırlar. Parsons 'Yapılandırılmış Ortamlar Okulu, Mimarlık, İç Mekan Tasarımı ve Aydınlatma Tasarımı alanında lisansüstü öğrencilerine eşsiz bir öğrenim topluluğu yaratıyor.

Etkileşimli Telekomünikasyonda MPS (Profesyonel Çalışmalar Yüksek Lisansı)

NYU | Tisch
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New York

ITP, mezun olduktan sonra ilk işlerini eğitmiyor. İnsanları son işleri için eğitiyoruz.

Yönetiminde Çift Derecesi

PFH Private University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 19 - 24 aylar Ekim 2019 Almanya Göttingen Amerika Birleşik Devletleri New York Birleşik Krallık London Fransa Bordeaux Avustralya Gold Coast + 8 daha

PFH'deki ikili diploma seçenekleri, iki farklı ülkede çalışma, iki farklı fikir edinme ve iki derece elde etme şansı sunuyor. İki uzun süredir devam eden kurumlardan ve iki ülkeden diploma sahibi olmak büyük bir kariyer artışıdır - yalnızca ortak üniversitelerimizin bulunduğu Almanya, Fransa, İngiltere, ABD veya Avustralya'da çalışmak istiyorsanız.

Mba / mem veya mf ile yale okulu ormancılık ve çevre çalışmaları

Yale School of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri New Haven New York + 1 daha

Titiz müfredat öğrencilere, iki önde gelen lisansüstü okulun yanı sıra iş dünyası ve çevre yönetiminde önde gelen profesyonellerle dünyaca ünlü fakülte ile çalışma ve bunlardan ders alma fırsatı verir.

çocukluk eğitiminde yüksek lisans

Five Towns College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Az 10 öğrenci 2012-13 bu programı tamamladı. Normal sürede bitmiş sayısı için tevkif edilmiştir

Finansta İleri Usta LATAM

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez
Kampüs Yarı zamanlı 8 aylar Bilgi iste Şili Peñalolén Amerika Birleşik Devletleri New York Birleşik Krallık London Ekvador Quito Kolombiya Bogotá Panama Panama City + 10 daha

İleri Finansman Yüksek Lisans (AMF) LATAM, Latin Amerika'daki şirketlerin üst düzey yöneticilerine, yöneticilerine ve sahiplerine, finansal dünyada ilgili deneyime sahip olmalarına ve finansal gerçekliklerini anlamalarına olanak tanıyan benzersiz bir eğitim deneyimine katılmaya yöneliktir. Özellikle Latin Amerika bağlamında, üst yönetimden uygulamaları yönlendiren kuruluşlar. Katılımcıların titiz bir şekilde seçilmesi, program katılımcıları tarafından sürekli olarak eğitici deneyimlerine büyük bir katkı olarak tanınan ilginç ve zenginleştirici bir dinamiğin yaratıldığı seçkin, sınırlı bir sınıfla sonuçlanır. Her bir katılımcı, özellikle Latin Amerika'da geçerli sonuçlara ve uygulanabilir ekonomilere ulaşmak için öğretmenlerin katılımcıların yorumlarını yönlendirmesini ve sipariş vermesini sağlar.

Sürdürülebilir iç ortamlarda usta

Fashion Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York

Sürdürülebilir İç Ortamları programında Sanatlar FIT'in Usta, konut, ticari ve kurumsal alanlarda sürdürülebilirlik uzmanlık getirmek liderleri hazırlar. Müfredat

Iç aydınlatma tasarımında profesyonel çalışmaların ana

New York School of Interior Design
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri New York + 1 daha

İç Aydınlatma Tasarımı (MPS-L) MPS iç çevre için doğal ve yapay aydınlatma alanında titiz mesleki eğitim sağlayan bir yıllık, post-profesyonel derecesidir.