Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri North Carolina Boiling Springs Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Boiling Springs Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Güney Carolina kaynama yaylar yüksek öğrenim kurumlarına katılmak için güzel bir ortamdır. Dolayısıyla Şehir adı sıcak su çekim için ünlü bunun ortasında büyük bir bahar vardır.

Boiling Springs ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
North Carolina
Boiling Springs
Eğitim türü
Hız
Godbold Graduate School of Business

M. Div. / MBA programı İlahiyat Okulu'nda içinde yer alır ve 60 saatlik çekirdek, 6 saat İncil çalışmaları seçmeli, 6 saat, tarihsel / teolojik seçmeli, M. Div 3 saat pra ... [+]

Master İlahiyat - Master of Business Administration

M. Div. / MBA programı İlahiyat Okulu'nda içinde yer alır ve 60 saatlik çekirdek, 6 saat İncil çalışmaları seçmeli, 6 saat, tarihsel / teolojik seçmeli, M. Div 3 saat pratik bakanlık seçmeli tamamlanmasını gerektirir. derece ve 36 saatlik MBA derecesi. Bu derece bakanlık öğrencilere öğrencilerin bakanlığını artıracaktır alanlarda ek beceri ve uzmanlık kazanmak için fırsat sunmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler İlahiyat Okulu ile bu derslere kayıt olacak ve her iki derece için gereksinimleri tamamlanmasıyla ikili derece verilecektir.

Amaç

M. Div. / MBA programı yerine her zamanki M. Div ve ikinci derecede, MBA kazanmak için onlara izin vererek bakanları idari beceri ve uzmanlık geliştirmek için tasarlanmıştır. konsantrasyonu.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boiling Springs
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Godbold Graduate School of Business

Gardner-Webb Üniversitesi İşletme Enstitüsü tarafından sunulan Muhasebe (Macc) programı Master of muhasebe mesleğinin etkilemektedir önemli değişiklikler için 'ın bu ... [+]

Master Muhasebe (Macc)

Bugün 's Muhasebeci için Macc Programı

Gardner-Webb Üniversitesi İşletme Enstitüsü tarafından sunulan Muhasebe (Macc) programı Master of muhasebe mesleğinin etkilemektedir önemli değişiklikler için 'ın bugün muhasebeci hazırlamak için yapılandırılmıştır. Macc kamu muhasebesi, özel sektör ya da devlet üst düzey muhasebe ve finans pozisyonlarında etkinliğini artırmak için tasarlanmış profesyonel yüksek lisans derecesi olarak kabul edilmektedir.

Macc derecede esneklik birçok kariyer odaklı derecesi parça oluşturulmasını sağlar. Mevcut derece izler arasında genel muhasebe ve vergilendirme vardır. Bazı parçalar seçilmiş ders çalışma ile öncelikle yapılıyordu, diğer parçaları tamamlayıcı lisansüstü işletme (non-muhasebe) derslerin bir seçim gerektirir.Macc programın mezunları profesyonel lisans için yeni Kuzey Carolina gereksinimleri karşılaması gerekir. Dersler akşamları ve çalışan profesyoneller karşılamak için çevrimiçi sunulmaktadır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boiling Springs
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku