Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri North Carolina Charlotte Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Charlotte Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2019

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Charlotte, Kuzey Carolina birçok Bankalar ve finans kuruluşları için merkez olarak New York'a en yakın mali rakip olarak bilinir. Bu kamu ve özel katılmak için çok sayıda saygın üniversite bulunmaktadır.

Charlotte ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Pfeiffer University School of Graduate Studies

Çalışmanın bu ders hem iş hem de bilgi sağlık hizmeti alanlardan pratik uygulamalar üzerinde duruluyor. ... [+]

Yönetim programı Sağlık Master gol kariyer onların ulaşmak gelişmiş yönetim ve iş yetkilere sipariş gerektiren basamak sağlık hizmeti yöneticileri tasarlanmış orta ve öncelikli olarak girdi. Program kim yaklaşık üç yıl için sağlık hizmet ayarlarını çalışıyoruz olanlar için öncelikle üretilmiş olmasına rağmen, bireysel düzenlemeler kısa görev süresi de kim sağlık sektöründe önceki istihdam keyif bulunmayan olarak insanlar için geliştirilmiş olabilir. Çalışmanın bu ders hem iş hem de bilgi sağlık hizmeti alanlardan pratik uygulamalar üzerinde duruluyor. Vurgu hızla ve 21. yüzyılın çoğu olağanüstü kompleks sağlık hizmeti kurumsal değişen gelişmek için gerekli liderlik becerileri, Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası içinde hem gelişimi üzerine yerleştirilir. disiplin ilgi geniş bir çizilmiş MHA içeriği, özel olarak çok yönlü operasyonel ve siyasi boyutları ile tüm sağlık hizmet ortamı hedeflenmektedir. , Mali, yasal ve yönetsel etik müfredatında en içerisinde temel vardır. Sağlık hizmetleri programı Master, yüksek öğretim kalitesini korur pratik uygulamalar vurguluyor ve geleneksel sınıf ortamında hem de İnternet üzerinden esnek ve rahat çalışma seçenekleri sunar. Mezunlarının sağlıkla ilgili ayarları geniş bir alanda gerekli bilgi ve becerileri önemli mesleki ilerleme olacaktır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Charlotte
Eylül 2019
Tam zamanlı
5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queens University of Charlotte Online

Charlotte Charlotte Üniversitesi çevrimiçi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı, evrensel iş uygulamaları ve sağlık ortamına çevrilmiş ilkeli liderlik üzerine kurulu uygulamalı ... [+]

Charlotte Charlotte Üniversitesi çevrimiçi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı, evrensel iş uygulamaları ve sağlık ortamına çevrilmiş ilkeli liderlik üzerine kurulu uygulamalı bir müfredat sunmaktadır. Bu uygulamalı yaklaşım, işletme uzmanlığınızı, eleştirel düşünme becerilerinizi ve yönetimsel yeterliliklerinizi geliştirir; böylece karmaşık sağlık sisteminin zorluklarını ve değişikliklerini karşılayabilirsiniz. Lideriniz daha verimli organizasyonlara, daha sağlıklı topluluklara ve daha mutlu hastalara katkıda bulunabilir.

Akreditasyon ve Sıralama

Queens University, Güneydoğu'da US News and World Report tarafından 22'nci sıradadır.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Charlotte
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku