MASTERSTUDIES

Amerika Birleşik Devletleri Odessa Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Program Bul

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Devlet üniversiteleri ile ilgili en uygun seçenek uzaktır. Özel okullar da uzaktan eğitim deneyimi çok daha iyi yardım sağlamak. Çeşitli çevrimiçi üniversite dünyanın her yerinden büyük mesafelerde öğretmen ve öğrenci eğitim görüyor. Bu çok bir uzaktan eğitim sınıfta çeşitliliği artar ve derece farklı topluluklar, bölgeler ve uzak kültürlerden gelen kişiler arasında zorlu konuşma üretir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

ABD'nde Odessa Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları Bilgi İsteyin 2021

1 Sonuçlar Yüksek Lisans, Odessa, Uzaktan Eğitim Filter

Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisansı (MPA) (kampüs içi veya çevrimiçi)

The University of Texas Permian Basin, College of Business
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans (MPA) programı, hem bir EBM lisansı için gereksinimleri karşılamayı amaçlayan devam eden lisans öğrencileri için beşinci bir çalışma yılı ol ...

Devamını oku