TOP-MASTERSDEGREE

Orangeburg Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Yüksek lisans derecesi lisansüstü programlarda ilk seviyedir ve lisans eğitiminizi aldıktan sonra katılabilirsiniz. Yüksek lisans derecesi almak genelde iki yıllık full time eğitim gerektirir, bu bir dönemde 36 dan 54 krediye kadar değişebilmektedir.  

Bir Usta almak için bir lisans ötesinde yaklaşık iki yıl süren bir lisans düzeyinde akademik programdır. Master birçok farklı uzmanlık sunulmaktadır ve okula bağlı olarak, onlar da online veya şahsen sunulabilir. Master Kazanç mezunları için artan iş fırsatları yol açabilir.

 

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Orangeburg ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Hepsini İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Müfredat ve öğretim eğitim ustası

Claflin University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Orangeburg

Claflin Üniversitesi'nde Müfredat ve Öğretim Yüksek Lisans Eğitim tecrübeler ve cari öğretmen ve profesyonel eğitimciler ihtiyaçlarını gözeten bir programı sunarak 21. yüzyıl öğretme ve öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

çevre bilimi ve izleme bilim ustası

South Carolina State University
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Orangeburg

Bilim derece Lisans ile kişileri ve kimin çevresel izleme (hizmet öncesi adaylar) teknik beceri ileri gerektiren;: Çevre İzleme ve Restorasyon lisansüstü sertifika programı için tasarlanmıştır