TOP-MASTERSDEGREE

Orlando Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Güney Orlando Disney dünya için dünyaca ünlü olan Orlando hemen dışında. Ancak, Güney Orlando aynı zamanda üniversite sahne için olduğunu belirtti. Bu çok iyi bilinen üniversitelere ev sahipliği yapmaktadır.

Orlando ABD'nde Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Iş idaresi yüksek lisans - spor iş yönetimi

Webber International University
Kampüs Tam zamanlı 19 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orlando

Iş idaresi yüksek lisans - uluslararası iş

Webber International University
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 19 - 38 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orlando + 1 daha

Uluslararası İşletmecilik Webber International University konsantrasyonu çeşitli uluslararası iş ortamlarında bir kariyer için önemli becerilere sahip mezunlar hazırlamak istiyor. Öğrenci gelişim odağı çokuluslu arenalarda faaliyet gösteren işletmelerin uygulanabilir teorik ve uygulamalı kavramları üzerinde.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliğinde Usta

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt Portekiz Lisbon Amerika Birleşik Devletleri Orlando + 2 daha

Ağırlama ve Turizm İşletme Yönetimi Master uluslararası bir vizyon ile yönetim ve misafirperverlik uzmanlığı sağlayan bir yenilik tam zamanlı iki yıllık bir programdır.