TOP-MASTERSDEGREE

Philadelphia Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Master Kazanç bir lisans aldıktan sonra eğitim iki yıl gerektirir. bilgi ve becerileri alanında yüksek lisans programı yardımı tren öğrencilerin titreme onların hayallerinin kariyer arazi gerekir gibi bu ileri derecede, kendi eğitim ve mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilere yardımcı olabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Philadelphia büyük şehri Pensilvanya devlettir. Yüksek öğretim tesisleri ile birlikte kent sanat ve kültür ile tanınır. Doğu kıyısında, Philadelphia ikinci en yoğun öğrenci şehridir.

Philadelphia ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Arama Sonucu Filter

chicago yürütme enstitüsü

University of Chicago Booth School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 15 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık London İspanya Madrid + 5 daha

Chicago Booth gelişmiş bir yönetim programı, esneklik ve bireyselleşme görülmemiş bir düzeye sahiptir.

Özel öğrenme girişimleri

University of Chicago Booth School of Business
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık London İspanya Madrid + 5 daha

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bizim özel yönetici eğitim programları, sizin takım üst yardımcı olacağız ile.

Bilgisayar Ve Sistem Güvenliği Profesyonel Bilim Ustası

Temple University College of Engineering
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ağustos 2020 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia + 1 daha

Otomatik sistemler, akıllı makineler ve Nesnelerin İnterneti için ağ bağlantılı bilgisayarları, kontrolü ve güvenlik sistemlerini çalıştıran siber-fiziksel sistemleri ve entegre donanım ve yazılım altyapısını korumak için Temple Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Profesyonel Bilimi Yüksek Lisans derecesi kazanın.

Mimarlık Yüksek Lisansı

Thomas Jefferson University
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Jefferson Mimarlık Yüksek Lisans Programı, disiplinler arası bir ortamda sürdürülebilir tasarım ve teknoloji becerilerinin geliştirilmesi, proje yönetimi bilgisi ve işbirlikçi deneyimler yoluyla öğrencileri profesyonel mimarlık pratiği için hazırlayan ilk profesyonel bir yüksek lisans programıdır.