TOP-MASTERSDEGREE

State College Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

almak için okul bir iki yıl sürer A Master, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek ve seçtikleri alanda bilgi sahibi yardımcı olabilir. bilgi ve beceri Bu gelişme ilerleme için fırsatlar bir çok yetenekli bir kariyer yol açabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

University Park Dallas Teksas bir iç banliyösü. Kent öncelikle de onun dini, iş ve mühendislik eğitim programları için bilinen bir üniversite şehridir.

State College ABD'nde Lisansüstü Eğitimler Araştır 2019

Arama Sonucu Filter

Yönetim Ve Liderlik Ustası

Smeal College of Business, Penn State
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri State College

Uluslararası Smeal Penn State Smeal College of Business'tan İşletme ve Organizasyonel Liderlik Konusunda Profesyonel Araştırmalar Yüksek Lisansı'nın bir parçası olarak en iyi organizasyonlarla erken kariyer yönetimi ve liderlik rolleri için rekabet etmeniz gereken temel iş becerilerinizle ortaya Smeal .

Muhasebe Yüksek Lisans

Smeal College of Business, Penn State
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri State College

Sadece bir yılda, Penn State Smeal College of Business'tan bir Yıllık Muhasebe Yüksek Lisans derecesiyle muhasebe mesleğinin taleplerini karşılamak için gerekli bilgi ve becerileri Smeal . Yüksek potansiyele sahip lisans derecesine sahip öğrenciler için tasarlanan program, EBM hazırlığı ve genişletilmiş kariyer fırsatları sunar.

Gayrimenkul Analizi ve Geliştirme Ustası

Smeal College of Business, Penn State
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri State College

AACSB onaylı ve uluslararası dereceli Penn State Smeal College of Business'tan STEM tarafından belirlenmiş bir yüksek lisans derecesi ile gayrimenkul endüstrisine özgü özel analitik araç ve teknikleri kazanın. Sadece bir yılda, ticari gayrimenkul analizi, gayrimenkul portföy yönetimi, gayrimenkul araştırması, ticari borç verme ve daha fazlası gibi kariyerlerde başarılı olma becerisi ile ortaya çıkıyor.

Kurumsal Finansman Yüksek Lisans

Smeal College of Business, Penn State
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri State College

AACSB onaylı ve uluslararası düzeyde sıralanan Penn State Smeal College of Business'tan STEM tarafından belirlenmiş bir finans derecesi ile kariyer ufkunuzu genişletin. Sadece bir yılda, kurumsal strateji, değerleme, piyasa analizi, sermaye bütçelemesi, birleşme ve satın almalar, yatırım analizi ve daha fazlası gibi alanlarda eleştirel düşünme becerilerini geliştirin.