TOP-MASTERSDEGREE

Piscataway Township Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisanslar 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Piscataway New Jersey, ABD'de bir şehridir. Kasaba farklı kolejler ve üniversiteler ile farklı önceden eğitim ve araştırma olanakları sunmaktadır.

Piscataway Township ABD'nde Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Arama Sonucu Filter

İşletme ve Bilim Ustası (MBS)

Rutgers University Professional Science Yüksek Lisans's Program
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 48 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township + 1 daha

Rutgers'ın Master of Business and Science (MBS) derecesi, ileri STEM tabanlı eğitimi profesyonel rehberli işletme kursları ile birleştirir ve mezunlarımızın mevcut rekabetçi pazarda başarılı olmalarını sağlar. Öğrencilerimizi yenilikçi, en son teknolojiye sahip akademik bilgilerle, liderlik rollerinde başarılı olmak için gerekli iş becerileriyle ve bu becerileri gerçek dünya koşullarında uygulamalarına yardımcı olacak deneyimsel olanaklarla donatıyoruz.

Çalışma ve İstihdam İlişkileri Yüksek Lisans (MLER)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township + 1 daha

Çalışma ve İstihdam İlişkileri Yüksek Lisans (MLER) programı, düşünceli profesyoneller, bilgili liderler ve / veya çağdaş gerçekliğe dayanan araştırmacılar oluşturur. Mezunlar, şirketlerden kar amacı gütmeyen kuruluşlara, sendikalardan diğer sosyal adalet kuruluşlarına ve eyalet veya federal devlet kurumlarından kamu politikası kurumlarına kadar birçok kuruluş türünde kariyer yapabilirler.

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı (MHRM)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Kampüs Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township

SMLR'nin İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans (MHRM) derecesi sayesinde, örgütsel bir lider olmak için gereken anahtar, profesyonel becerileri kazanacaksınız.

İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Profesyonel Yüksek Lisans

Rutgers School of Management and Labor Relations
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township + 1 daha

Rutgers Online Professional Master'ın İnsan Kaynakları Yönetimi (MHRM) programı, kariyerlerini kıdemli insan kaynakları veya yönetim pozisyonlarına ilerletmek isteyen 4 yıllık deneyime sahip insan kaynakları uzmanları ve yöneticileri / süpervizörleri için tasarlanmıştır.

Yüksek Lisans / Kimya ve Biyokimya Mühendisliği Yüksek Lisans

Rutgers School of Engineering
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township + 1 daha

Rutgers'ın Kimya ve Biyokimya Mühendisliği programı, nanobilim ve nanoteknoloji, ulaştırma olayları, reaksiyon mühendisliği, termodinamik ve moleküler simülasyonlar, ayırmalar ve proses sistemleri mühendisliği gibi temel alanlarda heyecan verici ve yenilikçi araştırma çabalarıyla kapsamlı, modern bir kimya mühendisliği lisansüstü programı sunmaktadır.

Enerji Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisans

Rutgers School of Engineering
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Piscataway Township + 1 daha

Rutgers School of Engineering , öğrencilere güçlü bir teknik altyapı sağlar ve onları heyecan verici ve zorlu mesleklerde liderlik kariyerlerine hazırlar. Hem öğretme, hem de araştırmalarımız, günümüzün zorlukları hakkındaki bilgiyi birleştirirken, bilimsel prensiplere dayanmaktadır.