Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Pennsylvania Pittsburgh Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Pittsburgh Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Pittsburg Pennsylvania, ABD yer almaktadır. Bu şehir alüminyum, cam, gemi yapımı, petrol, spor, gıda, otomobil ve elektronik sanayi ve yenilikler yüksek bir başarı var. Yerli ve yabancı mezunları ve lisansüstü şehirde iyi bir iş fırsatları çok nedeniyle.

Pittsburgh ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Duquesne University

Bugün muhasebe mesleğinin karşılaştığı en önemli üç ve zorlu alanlarda - müfredat adli muhasebe, etik ve yönetmelik ve raporlama üzerinde duruluyor. ... [+]

Pittsburgh Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Lisans Programları 2019. Amacınız bir muhasebeci olmak değil sadece; Bir iş ortamında bir hesap lider olmak için var. Hiç yatırımcılar ve yönetim kurulları işletmelerin karlı yanı sıra etik performans talep olduğunu daha fark. Değilse aşıyor - - yüksek standartları topluma işverene ve sorumluluk Kişisel anlamda bunu karşıladığından emin olmak için bir kuruluşun mali genişlik ve derinlik incelemek için sürücüler. İş Duquesne Üniversitesi John F. Donahue Graduate School Muhasebe (Macc) programı Master bir çalışma tam zamanlı, 30-kredi derstir. Bugün muhasebe mesleğinin karşılaştığı en önemli üç ve zorlu alanlarda - müfredat adli muhasebe, etik ve yönetmelik ve ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Duquesne University

Öğretim Teknolojisi Programı Öğretim ve Eğitimde Liderlik Bölümü'nde bulunan ve BT Uzmanı Sertifika Programı, Eğitim Bilimleri Yüksek Lisansı ve Öğretim Teknolojileri Dok ... [+]

Öğretim Teknolojileri MSEd

Öğretim Teknolojisi Programı Öğretim ve Eğitimde Liderlik Bölümü'nde bulunan ve BT Uzmanı Sertifika Programı, Eğitim Bilimleri Yüksek Lisansı ve Öğretim Teknolojileri Doktora Programı içerir. Derslerin çoğu bir on-line biçiminde sunulmaktadır.

Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bilim Masters gerekli bilgi ve etkili sınıf ve öğretim teknolojiyi entegre eller deneyimi ile katılımcılara sağlar. Pennsylvania Öğretim Teknolojileri Uzmanları Sertifika programının tamamlanmasından sonra verilir. Öğretim Teknolojileri sizi hazırlar:

Sınıflarda teknoloji ile öğretin Online öğretin Bir teknoloji antrenör ol... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku