Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri New York Potsdam Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Potsdam Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Potsdam, New York, ABD'de bir kasaba, Almanya'da Potsdam almıştır. Kentin yüksek öğretim kurumları farklı bir alanda 2 yıl ve 4 yıllık derece programları sunmaktadır. Kurumu da müzik ileri eğitim vermek.

Potsdam ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bul 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Clarkson University Graduate School

İnşaat Mühendisliği Yönetiminde (CEM) yoğunlaşarak İnşaat Mühendisliği Yönetiminde (ME) Mühendislik Yüksek Lisans (ME) derecesi, İnşaat Mühendisliğinde BS veya başka bir ... [+]

İnşaat Mühendisliği Yönetiminde (CEM) yoğunlaşarak İnşaat Mühendisliği Yönetiminde (ME) Mühendislik Yüksek Lisans (ME) derecesi, İnşaat Mühendisliğinde BS veya başka bir mühendislik disiplini olan öğrenciler için mevcuttur.

Derecesi gereksinimleri

Toplam 30 lisans kredisiÜç Çekirdek CEM Kursları (9 kredi)Seçmeli Listemizden 3 Sivil ve Çevre Mühendisliği (CEE) dersi (9 kredi)Üç İşletme Yönetimi Dersi (9 kredi)ME Projesi (3 kredi).

CEM pisti, öğrencilere kendi ihtiyaçlarını ve programlarını karşılayan kursları seçme fırsatı veren esneklik için tasarlanmıştır. CEM Program danışmanı CEM (Erik Backus) Direktörüdür. CEM proje danışmanı, CEM Müdürü, öğrenci ve proje danışmanı arasındaki karşılıklı anlaşma ile seçilecektir. Proje çalışması tamamlandığında, öğrenci resmi bir rapor hazırlayacak ve proje danışmanına sunacaktır. Rapor danışman tarafından onaylandığında, proje kredileri resmi olarak verilecektir. Proje kredileri yaz aylarında alınabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Clarkson University Graduate School

İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümünde Mühendislik Yüksek Lisans programı mühendislik uygulamaları ve tasarımına odaklanmaktadır. Bir takvim yılı içinde tamamlanabilir ve ... [+]

İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümünde Mühendislik Yüksek Lisans programı mühendislik uygulamaları ve tasarımına odaklanmaktadır. Bir takvim yılı içinde tamamlanabilir ve 24 krediye kadar lisansüstü onaylı kurs, (ana konu alanında 18'e kadar ve küçük bir alanda altıya kadar) ve bir tasarım projesinden yedi krediye kadar.

Bir tasarım projesi, Mühendislik Yüksek Lisans programının ayrılmaz bir parçasıdır. Öğrencilerin yönettiği yoğun bir ekip deneyimi olması ve bir tasarım kararının uygulanmasının ardından gerçek bir dünya probleminin incelenmesi ve analizinin yapılması amaçlanmaktadır. Çoğu zaman, problem tasarım ekibiyle etkileşim için mevcut tasarım mühendislerinin gerçek deneyimlerinden alınacaktır. Yazılı ve nihai raporların hazırlanmasından tasarım ekibi sorumlu olacak ve programın sonunda öğrenciler, öğretim üyeleri ve diğer ilgili taraflara açık, resmi olmayan bir sunum yapacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Clarkson University Graduate School

Elektrik Mühendisliğinde Mühendislik Yüksek Lisans Derecesi, Elektrik Mühendisliği lisansı olan veya başka bir mühendislik disiplini olan öğrenciler için mevcuttur. ... [+]

Elektrik Mühendisliğinde Mühendislik Yüksek Lisans Derecesi, Elektrik Mühendisliği lisansı olan veya başka bir mühendislik disiplini olan öğrenciler için mevcuttur.

Elektrik Gücünde yoğunlaşarak Mühendislik Yüksek Lisans (ME) derecesi için gereksinimler şunlardır:

Toplam 30 yüksek lisans kredisi En az 6 elektrik mühendisliği dersi, 4 tanesi güç mühendisliği alanında 21-27 kredilik ders projesi ME projesinin 1-7 kredisi (yaz döneminde opsiyonel)

Güç Mühendisliği konsantrasyonu, öğrencilere kendi özel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma programlarını tasarlama konusunda maksimum esneklik sağlar.

Örnek seçenekler:

Öğrenci A, güç alanında sıkı bir şekilde yoğunlaşmak, 7 enerji mühendisliği dersi almak ve enerji alanında önemli bir 7 kredi saatlik proje yürütmek isteyebilir. B öğrencisi, 4 tane güç mühendisliği dersi, 2 tane başka mühendislik dersi, 3 adet işletme dersi ve 1 adet kredi saatlik proje almak isteyebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Clarkson University Graduate School

Elektrik mühendisliği programlarının amacı, modern elektrikli makineler, modelleme, güç elektroniğinin kontrolü, süperiletkenlik, senkron üretim, yakıt hücresi mühendisli ... [+]

Güç elektroniği ve enerji dönüşümü dünyası hızla değişmekte, ileri düzey becerilere sahip elektrik mühendisleri için fırsatlar yaratmakta ve bunları büyümekte olan teknolojilere ve ürünlere uygulayabilmektedir. Elektrik mühendisliği programlarının amacı, modern elektrikli makineler, modelleme, güç elektroniğinin kontrolü, süperiletkenlik, senkron üretim, yakıt hücresi mühendisliği, fotovoltaik ve daha fazlası gibi alanlardaki anlayışınızı genişletmektir. Ayrıca bilginizi işe nasıl koyacağınızı da öğreneceksiniz, böylece alanınızda anında ve uzun vadeli bir etki yaratabilirsiniz.

Bu program aşağıdakiler için tasarlanmıştır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Schenectady Potsdam
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku