Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri California Redlands Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Redlands Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Redlands San Bernardino County, California, ABD yer almaktadır. Kentin yüksek öğretim tesisleri mükemmel konut kampüsleri sunuyoruz. Hatta yerli öğrenciler, üniversitenin konut kampüsleri yaşamayı tercih.

Redlands ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Redlands

Eğitim Redlands Okulu Üniversitesi okul danışmanlığı, üniversite danışmanlık, müfredat ve öğretim, eğitim yönetimi ve yüksek öğrenim bir vurgu ile yüksek lisans düzeyinde ... [+]

Öğretmenler master derecesi sürdürmeye karar birkaç nedeni vardır. Eğitime olan bağlılığı pekiştirmek yok, ama aynı zamanda bir öğretmen ömür boyu üzerinde önemli bir etkisi erken kariyer tamamlanmış, özellikle potansiyel kazanç olabilir sadece.

İş Profesör Mak Kaboudan Redlands Okulu Üniversitesi tarafından yapılan yeni bir analiz, hatta yaş kırk yaşı buçukta Redlands Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi kazanmak öğretmenler için, onların artan gelir sadece maliyeti ödemek olmaz teyit On yıl sonra yüksek lisans, ama onların yaşam boyu gelir daha fazla 650.000 $ artabilir.

Aşağıda bir öğretmen yüksek lisans derecesini elde Tahmin edebileceğiniz toplam mali yardımlar hızlı bir bakıştır. Bu analizden daha fazla bilgi ve sonuçlar da dahil olmak üzere aşağıdaki sayfalarda bulabilirsiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Redlands
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Redlands

Müzik Yüksekokulu amacımız bir icracı yetiştirmek değil, bütün müzisyen yetiştirmektir. ... [+]

Müzik Yüksekokulu amacımız bir icracı yetiştirmek değil, bütün müzisyen yetiştirmektir. Bütün büyük performanslar tarih, toplum, kültür ve sanat duygusu dahil teknik ustalığı ötesine gidin. Bir liberal arts ortamda konservatuar yaklaşım sayesinde, öğrencilerimiz, gerçekleştirmek yorumlamak ve geniş bir eğitim ve yoğun eğitim sağlayan zengin bir öğrenme ortamında müzik öğretmek öğrenirler.

Bizim stüdyo öğretmenleri Güney Kaliforniya'da en iyi müzisyenleri ve öğretmenler arasında bulunmaktadır. sınıflar küçük ve öğretmenler sadece bir sınıf kadrodaki bir isim olarak, bir kişi olarak bilecek.

Müzik Kabul

Müzik Yüksekokulu amacımız bir icracı yetiştirmek değil, bütün müzisyen yetiştirmektir. Bütün büyük performanslar tarih, toplum, kültür ve sanat duygusu dahil teknik ustalığı ötesine gidin. Bir liberal arts ortamda konservatuar yaklaşım sayesinde, öğrencilerimiz, gerçekleştirmek yorumlamak ve geniş bir eğitim ve yoğun eğitim sağlayan zengin bir öğrenme ortamında müzik öğretmek öğrenirler. Bizim stüdyo öğretmenleri Güney Kaliforniya'da en iyi müzisyenleri ve öğretmenler arasında bulunmaktadır. sınıflar küçük ve öğretmenler sadece bir sınıf kadrodaki bir isim olarak, bir kişi olarak bilecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Redlands
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku