Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Rhode Island Providence Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Providence Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Providence Rhode Island, ABD yer almaktadır. Bir hastane sayısı ve Providence yüksek öğretim tesisleri ekonomi nedeniyle artık hizmetleri tabanlı. Kentin kültür Rhode Island kültür olarak aynıdır. "

Providence ABD'nde Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Rhode Island
Providence
Eğitim türü
Hız
Providence College, School of Business

İşletme derece Master giden çalışmaların program iş kullanılabilen pratik derslerden oluşmaktadır. Her ders onun kariyerinde bireysel yarar sağlayacak anlamlı bir öğrenme ... [+]

Providence College) (MBA İdaresi İşletme Yüksek Lisans derecesi için programı sunan bir lisansüstü çalışma lider

İşletme derece Master giden çalışmaların program iş kullanılabilen pratik derslerden oluşmaktadır. Her ders onun kariyerinde bireysel yarar sağlayacak anlamlı bir öğrenme deneyimi olacak şekilde planlanmaktadır. derslerin çoğu bilgisayar uygulamaları ile kantitatif bir vurgu var.

Ancak, tipik bir MBA programı sık usta tekniği değil, madde, Providence College program sosyal amaç ve sorumlulukların yanı sıra iş ve teknik yönlerini dikkate alınarak verir mezunları üretmek için eleştirdi iken. Kısacası, "insanileştirmek" için çaba İşletme Programı Yüksek Lisans. Bu, hissettiğimiz, çok önemli bir uzun vadeli unsurlardan biridir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Providence
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku