Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Illinois River Forest Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

River Forest Amerika Birleşik Devletleri En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2019

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

River Forest Cook County, Illinois, ABD'de bir köydür. Bir yüksek konumlara eğitim kurumu mesken olduğu gibi köy önemlidir. Şehir iyi tanınmış şehirlerin thesuburbs yer almaktadır.

River Forest ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dominican University

İster kariyer değiştiriyor olun, ister sosyal görevli olun, esnek MSW programımız hızla değişen dünyamızda bir fark yaratma yeteneğinizi geliştirecektir. Bizimle ister şa ... [+]

İster kariyer değiştiriyor olun, ister sosyal görevli olun, esnek MSW programımız hızla değişen dünyamızda bir fark yaratma yeteneğinizi geliştirecektir.

Yaşamınıza uygun bir biçimde CSWE onaylı bir MSW kazanırken değerli gerçek dünya deneyimleri kazanın. Bizimle ister şahsen ister çevrimiçi Sosyal Çalışma Yüksek Lisans programımız aracılığıyla çalışmayı tercih ederseniz, Dominik'i farklı kılan disiplinlerarası, aile merkezli ve küresel odaklı bir öğretim programını deneyimleyeceksiniz.

Lisansüstü deneyiminizi başlatmak için Dominican'da ilk hafta sonu ikametgahıyla% 100 çevrimiçi çalışma seçeneğiChicagoland bölgesinde uygun kampüs yerleri (River Forest ve Grayslake)Tam zamanlı veya yarı zamanlı seçeneklerin yanı sıra gündüz, akşam ve hafta sonu dersleri sayesinde derecenizi sizin için çalışan bir zaman aralığında tamamlayabilirsiniz.Profesörlerinizi ve diğer öğrencilerinizi hatta çevrimiçi olarak tanımanıza olanak tanıyan küçük sınıflar ve ekip tabanlı öğrenmeMSW'nizi daha ekonomik hale getirmenize yardımcı olan sosyal hizmet bursları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri River Forest Grayslake
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Dominican University

Talep, birçok ortamda bilgiyi kullanma konusunda uzman profesyoneller için artmaktadır. MLIS'imiz aracılığıyla fark yaratabileceğiniz bir kariyere hazırlanın, çevrimiçi v ... [+]

Talep, birçok ortamda bilgiyi kullanma konusunda uzman profesyoneller için artmaktadır. MLIS'imiz aracılığıyla fark yaratabileceğiniz bir kariyere hazırlanın, çevrimiçi veya şahsen% 100 kullanılabilir.

Bizimki, Chicago bölgesindeki tek Amerikan Kütüphane Birliği onaylı Kütüphane ve Bilgi Bilimi Yüksek Lisans programıdır. Konumumuz, staj, uygulama ve istihdam için pek çok fırsatın bulunduğu “bilgi ortamı açısından zengin” bir ortamda çalışacağınız anlamına gelir. Ve% 100 çevrimiçi seçeneğimiz birkaç uygun derece yoldan biridir.

Dominican University Kütüphane ve Bilgi Bilimi Yüksek Lisans (MLIS) programı mükemmellik için standart koyar . Öğrencilerimizin günümüzün sürekli değişen ortamında başarılı olmak için gereken becerileri kazandıklarından emin olmak için titiz akademisyenlerimizi sürekli olarak yeniden değerlendiririz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri River Forest
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku