TOP-MASTERSDEGREE

Royalton Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir Masters faydaları kazanç potansiyeli geliştirmek ötesine. Onlar size gelişimini hızlandırmak için kişisel ve mesleki beceri ile sağlayabilir. Onlar da eş kendinizi farklılaştırmak için bir fırsattır, birçoğu benzer bir düzey ve lisans niteliklere sahip olacak.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Royalton ABD'nde Yüksek Lisans Dereceleri Bul 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Enerji hukuku llm

Vermont Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Royalton + 1 daha

Enerji Hukuku alanında Yüksek Lisans Eğer hukuk ve politika, enerji kullanımı, üretimi ve iletimi ile ilgili uzmanlaşmak için hazırlar.

Enerji düzenleme ve hukuku (Merl) master

Vermont Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Royalton + 1 daha

Vermont Law School Master Derecesi hukuk teorisi daha fazladır. MERL Program hukuk ve politika yönetim enerji kullanımı, üretim ve iletim odaklanmıştır.

çevre hukuku ve politikası (MELP'in) master

Vermont Law School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Royalton + 2 daha

MELP'in programı, iktisat ve savunuculuk eklenen bir vurgu ile, çevre hukuku, bilimsel ve siyasi iletişim odaklanmaktadır.