$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Corpus Christi Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2022

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımın… Devamını oku

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Corpus Christi, Teksas kenti popüler bir sörfçü cenneti. 2000 yılında Pearl Harbor filme meşhur yapıldı. Tıp ve hukuk gibi şehir sunan lisans programları çok sayıda yüksek öğrenim kurumları vardır.

Corpus Christi ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2022

Daha Az
ABD'nde eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Corpus Christi, Amerika Birleşik Devletleri

Texas A & Business College Muhasebe ve Ticaret Hukuku Anabilim Dalı ile M Üniversitesi-Corpus Christi, BBA ve Macc ve ödüllendirme giden bir PPA sunuyor.

Texas A & Business College Muhasebe ve Ticaret Hukuku Anabilim Dalı ile M Üniversitesi-Corpus Christi, BBA ve Macc ve ödüllendirme giden bir PPA sunuyor. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs