MASTERSTUDIES

Corpus Christi Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Programları 2021

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Uygulanan sanat hayatın tüm alanlarında hoş tasarımlar yapmaya gereklidir. Bunlar olmadan, dünya inanılmaz sıkıcı olurdu. Uygulamalı Sanatlar Bir Usta size bu pratik alanlarda sanat kullanımının daha derin bir anlayış verir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Corpus Christi, Teksas kenti popüler bir sörfçü cenneti. 2000 yılında Pearl Harbor filme meşhur yapıldı. Tıp ve hukuk gibi şehir sunan lisans programları çok sayıda yüksek öğrenim kurumları vardır.

Corpus Christi ABD'nde Yüksek Lisans Programları İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Muhasebe Yüksek Lisans (Macc)

Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Kampüs

Macc muhasebe ile ilgili lisansüstü çalışmalar için bir fırsat sağlamak üzere tasarlanmıştır muhasebe firmaları ve işletmelerin, üst düzey pozisyonları doldurmak için profesyo ...

Devamını oku

Muhasebe (PPA) Profesyonel Programı

Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Kampüs

Texas A & Business College Muhasebe ve Ticaret Hukuku Anabilim Dalı ile M Üniversitesi-Corpus Christi, BBA ve Macc ve ödüllendirme giden bir PPA sunuyor.

Devamını oku