MASTERSTUDIES

Seyyar Amerika Birleşik Devletleri Top Yüksek Lisans Dereceleri 2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Mobil Alabama, ABD eyaletinin bir şehir. Mobil Nehri ve Mobil körfezin kesişim noktasında yer alan şehir Alabama tek liman olduğunu. Tıbbi, işletme, insan kaynakları, ceza hukuku, sanat, hukuk, bilişim ve şehrin teklif lisans ve lisansüstü programlarında üniversite ve kolej benzeri halk eğitim merkezleri ile birlikte.

seyyar ABD'nde Yüksek Lisans Programları Bak 2020

Arama Sonucu Filter

Master Of Business Administration

Mitchell College of Business, University of South Alabama (MCOB)
Yüksek Lisans
Kampüs

Mitchell MBA programı tam AACSB International tarafından akredite edilmiştir - iş akreditasyon dünya çapında en üst düzeyde.

Devamını oku

Muhasebe lisans programı master (macc)

Mitchell College of Business, University of South Alabama (MCOB)
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Muhasebe derecesi Yüksek Lisans muhasebe alanında ileri düzeyde ders çalışması ile öğrencilere sunmak için tasarlanmış özel bir programdır.

Devamını oku