Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Adli Kimya Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Lisans derecesini takiben, yüksek lisans öğrencilerin kendi alanlarındaki eğitim ve becerilerini geliştirmelerini sağlar. İleri akademik ve pratik çalışmaların yanı sıra daha belirli bir odaklanma, öğrencilere daha yüksek bir kariyer için ihtiyaç duydukları şeyi sağlayabilir.

Adli Kimyada Yüksek Lisans Nedir? Bu program, öğrencileri kimyasal analiz kullanarak suç mahallerinin araştırılması ve yeniden oluşturulması için laboratuvar metodolojileri konusunda eğitir. Tipik müfredat, öğrencilerin kimyadaki geçmişi üzerine kuruludur ve araştırmada kullanılan aletleri ve laboratuar cihazlarını kullanarak kanıtı değerlendirmeye doğru uygular. Öğrenciler, o odakla ilgili tamamlayıcı derslerle, toprak veya cam, biyoloji veya toksikoloji gibi iz bulguları gibi belirli konularda yoğunlaşabilir.

Adli Kimya'da Yüksek Lisans alarak, öğrenciler hayatları boyunca değerli hale gelen analitik ve problem çözme becerilerini geliştirmiş olabilirler. Ayrıca sözlü iletişim ve teknik yazımda yeteneklerini geliştirebilirler, hem bulgularını laboratuara aktarırken gereklidir.

Adli Kimyada Yüksek Lisans almanın maliyeti, programı sunan kuruluşa bağlıdır, bu nedenle öğrenciler söz konusu okul ve öğrenim ücretleri için gerekli bilgileri bulmaya özen göstermelidir. Genellikle, tam zamanlı bir öğrenci programı bir yıl içerisinde tamamlayabilir.

Adli Kimya'da Yüksek Lisans ile toplanan uzmanlık ve derecenin kendisi tarafından tanınması, öğrencileri hem adli tıp bilimi içerisinde hem de adli bilimler olmaksızın analitik kimyager pozisyonlarında değerli adaylar yapmaktadır. Mezunlar, laboratuar asistanı olarak çalışarak kendi vakalarını almaya ya da bir suç laboratuvarının müdürlüğüne, diğer teknisyenleri denetlemek, vaka incelemeleri yapmak ve laboratuarı yönetmek için harekete geçebilirler. Diğer mezunlar akademik ya da hukuk alanında çalışıyorlar.

Adli Kimyada Yüksek Lisans, dünyanın dört bir yanındaki okullardan birinden edinilebilir. Bir okuldan çok uzakta yaşayan veya esnek bir program arayan öğrenciler için çevrimiçi programlar değerli bir seçenektir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda program arayın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Adli Kimya

Örebro University

Çevre Adli Tıp Programında Kimya Yüksek Lisans programı, aktif öğrenme ve endüstri ve çevre araştırmacıları ile yakın işbirliği içinde pratik deneyim sunan heyecan verici ... [+]

Çevre Adli Tıp Programında Kimya Yüksek Lisans programı, aktif öğrenme ve endüstri ve çevre araştırmacıları ile yakın işbirliği içinde pratik deneyim sunan heyecan verici bir fırsattır.

Çevresel adli tıp, çevreye salınan kimyasal kirleticilerin kaynağına, yaşına ve tarihine ilişkin savunulabilir bilimsel ve hukuki sonuçlar geliştirmek amacıyla çeşitli disiplinleri kullanan sistematik ve bilimsel bir değerlendirmedir. Bu program y verir OU y için gerekli bilgiyi geliştirme fırsatı OU gelecekteki esnek topluma katkıda bulunmak.

Program, çevrelerindeki kimyasal kirleticilerin kaynağını ve miktarını karakterize etmek ve tarihlerini tanımlamak için analitik ve çevresel analizler de dahil olmak üzere çeşitli disiplinler hakkında bilgi sunmaktadır. Çevresel adli bilimlerde geniş bir anlayış sağlamak için, müfredat çevresel örnekleme, insan sağlığı, gelişmiş istatistik ve ulaşım modelleme gibi çok disiplinli uzmanlık geniş bir yelpazede içerir. Öğrencilerin pratik alan deneyimi kazanmasını sağlamak için, endüstri ve araştırmacılarla işbirliği içinde gerçek hayattaki vakalar sunulmaktadır. Program, aktif öğrenmeyi teşvik etmek ve problem çözme yeteneklerini geliştirmek için problem tabanlı öğrenmeyi (PBL) kullanır. Bu beceriler çevre kirliliğinin kaynaklarını ve tarihini tanımlamak için kullanılacaktır.... [-]

İsveç Örebro
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku