$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Çin'de Aksesuar Tasarımı Yüksek Lisans Dereceleri Bak 2022

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.en iyi moda tasarımcıları Aksesuarlar moda endüstrisinin önemli bir parçası Tasarım sağdan aksesuarlar doğru giysiler kadar önemli olduğunu biliyoruz. Her zaman hangi çanta o üst gider elbise vey… Devamını oku

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

en iyi moda tasarımcıları Aksesuarlar moda endüstrisinin önemli bir parçası Tasarım sağdan aksesuarlar doğru giysiler kadar önemli olduğunu biliyoruz. Her zaman hangi çanta o üst gider elbise veya eşleştirmek için hangi ayakkabı bilinen ettiyseniz, Aksesuar Tasarım sizin için bir alan olabilir.

Çin, resmi olarak Çin Halk 's Cumhuriyeti, Doğu Asya'da yer alan bir egemen devlettir. Bu milyar 1.35 üzerinde bir nüfusa sahip, dünya 'nin en kalabalık ülkesidir.

Çin'de Aksesuar Tasarımı Top Yüksek Lisans Dereceleri 2022

Daha Az
Çin'de eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Önerilen En güncel Unvan
  • Önerilen
  • En güncel
  • Unvan
The Footwearists - Footwear Innovation & Training
Florence, Çin Halk Cumhuriyeti +2 Daha fazla

Slem ayakkabı girişimciler, forecasters ve danışmanları yetiştirmek tahmin, tasarım, teknoloji ve iş, birleştirerek, benzersiz Usta program sunuyor.

Slem ayakkabı girişimciler, forecasters ve danışmanları yetiştirmek tahmin, tasarım, teknoloji ve iş, birleştirerek, benzersiz Usta program sunuyor. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
9 aylar
Ingilizce
Kampüs