Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Almanca Çalışmaları 2 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Gelişmiş bir eğitim programını tamamlayanların yüksek lisans derecesi verilir. Zaten dört yıllık bir lisans ile mezun olan öğrenciler için tasarlanan bu daha fazla çalışma, öğrencinin seçtiği alanda anlayışı geliştirir. Programlar, ek bir ila iki yıllık bir çalışma ve öğrenilen materyalin pratik bir gösterimini gerektirir.

Alman Çalışmalarında Yüksek Lisans Nedir? Bu dereceler, Alman kültürleri içinde profesyonelce çalışmak isteyen lisansüstü öğrencilere yöneliktir. İleri lisans programı daha çok Almanca dil becerileri ve Alman kültürünün anlaşılmasını geliştirir. Bazı dereceler dar bir şekilde Almanca dilini ve Alman toplumunun belirli yönlerini analiz etmeye odaklanmıştır. Diğerleri daha genel ve ikili bir bölümün parçası olarak işletme dereceleri ile birleştirilebilir. Çoğu öğrencilerin kayıt olmadan önce dil ile ilgili bir aşinalık göstermelerini ister.

Birçok mezun, okudukları andan itibaren akıcı bir şekilde Almanca konuşabilir. Okuma ve yazma çalışmaları yoluyla, konuşma kalıplarını ve belirli deyimleri analiz etmeyi öğrenirler. Öğrenciler, dünya siyaseti, sanat, felsefe ve teknoloji üzerine Alman etkilerini daha iyi bilirler.

Bu programlar için maliyetler değişir. İlgilenenler ücret ve eğitim ücretleri için doğrudan eğitim kurumlarıyla iletişime geçmelidirler. Aday öğrenciler, çalışmaları sırasında yaşam ve ulaşım ihtiyaçlarını da planlamalıdır.

Bu lisans programlarından birini tamamladıktan sonra mezunlar son derece gelişmiş ve uzmanlaşmış bir beceri setine sahip olurlar. Alman örgütleri, sıklıkla kültürel boşlukları kapatan ve diğer ülkelerdeki fırsatları genişleten çalışanlar arar. Bu profesyoneller, Alman şirketleri için yöneticiler ve iş geliştirme uzmanları olarak rol alabilirler. Öğrenciler ayrıca, eğitim alanına Almanca öğretmenleri olarak girebilirler.Bazıları çevirmen veya bölgesel rehber olarak istihdam yaratmaktadır. Alman kültürünün bilgisi, mezunları bazı Avrupa ürünlerinde pazarlama kariyerine hazırlar.

Bir çalışma programına karar vermeden önce mümkün olduğunca çok seçenek düşünmek önemlidir. Belirli zamanlama ihtiyaçlarınız varsa çevrimiçi kolejlerin iyi çalıştığını görebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Almanca Çalışmaları

Faculty of Humanities, Charles University

Prag'daki Charles Üniversitesi İnsan Bilimleri Fakültesi (FHS), Almanca'da felsefe alanında yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Odak noktası, disiplinlerara ... [+]

Prag'daki Charles Üniversitesi İnsan Bilimleri Fakültesi (FHS), Almanca'da felsefe alanında yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Odak noktası, disiplinlerarası ve kültürlerarası bir felsefe ağı üzerine kuruludur: Fenomenolojik felsefe, felsefi antropoloji ve çağdaş felsefe ile ilgili temel soruların arka planında, dersler epokal eşiklerin, kültürlerarası felsefenin, sanat felsefesinin ve disiplinlerarası projenin disiplinlerarası projesinin analizi ile ilgilidir. Ekonominin ve ekolojinin temel sorularına yeni bakış açıları açmak. Bu oryantasyonda, kurslar kültürel çalışmalar ve kültür teorileri ile ilgilenen herkes için de ilgi çekicidir. Asıl kaygı sadece 'kültür' kavramlarını öngörmek değil, onları felsefi olarak sorgulamaktır.... [-]

Çek Cumhuriyeti Prag 5
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of St Andrews

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, öğrencilere Orta Çağ'dan günümüze Almanca konuşulan toprakların toplulukları, kültürleri, edebiyatı ve filmlerinde akademik çıkarlarını g ... [+]

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, öğrencilere Orta Çağ'dan günümüze Almanca konuşulan toprakların toplulukları, kültürleri, edebiyatı ve filmlerinde akademik çıkarlarını geliştirme fırsatı sunar.

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, Modern Diller Okulu'ndaki Alman Bölümü tarafından yürütülen bir yıllık bir programdır. Program, Alman edebiyatı, kültürü ve tarihi hakkındaki anlayış ve bilgilerini geliştirmek veya doktora düzeyinde devam etmek isteyenleri hedefliyor.

ÖnemliÖğrencilere, ileri düzeyde araştırma teknikleri ve becerilerinde özenle dengelenmiş bir eğitim kombinasyonu, Alman çalışmaları sanatının durumuna genel bakış ve Almanca çalışmalarının herhangi bir alanında uzmanlaşma.Alman Araştırmaları'nda (ortaçağ edebiyatı, on dokuzuncu yüzyıl, gerçekçilik, tarihçilik, kültürel hafıza ve film) daha geniş bir alanda uzmanlığa sahip öğretmenlere kişisel erişime sahip olacaksınız.Öğretim, bağımsız araştırmaları teşvik etmeye ve yönlendirmeye yöneliktir.Bonn'daki partner üniversitemizden birçok öğrenciyle, dost canlısı bölümümüzün ve gelişen ve sıkı sıkıya bağlı lisansüstü bir topluluğun parçası olacaksınız.Elbette Alman Etütleri'nde ortaçağ edebiyatı, on dokuzuncu yüzyıl, gerçekçilik, tarihçilik, kültürel hafıza ve film gibi geniş bir alanda uzmanlığa sahip öğretmenlere erişim imkanı sunulmaktadır.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku