Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Almanca Çalışmaları Yüksek Lisans Programları Karşılaştır 2019/2020

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Birleşik Krallık'ta Almanca Çalışmaları En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Almanca Çalışmaları, Birleşik Krallık

University of St Andrews

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, öğrencilere Orta Çağ'dan günümüze Almanca konuşulan toprakların toplulukları, kültürleri, edebiyatı ve filmlerinde akademik çıkarlarını g ... [+]

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, öğrencilere Orta Çağ'dan günümüze Almanca konuşulan toprakların toplulukları, kültürleri, edebiyatı ve filmlerinde akademik çıkarlarını geliştirme fırsatı sunar.

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, Modern Diller Okulu'ndaki Alman Bölümü tarafından yürütülen bir yıllık bir programdır. Program, Alman edebiyatı, kültürü ve tarihi hakkındaki anlayış ve bilgilerini geliştirmek veya doktora düzeyinde devam etmek isteyenleri hedefliyor.

ÖnemliÖğrencilere, ileri düzeyde araştırma teknikleri ve becerilerinde özenle dengelenmiş bir eğitim kombinasyonu, Alman çalışmaları sanatının durumuna genel bakış ve Almanca çalışmalarının herhangi bir alanında uzmanlaşma.Alman Araştırmaları'nda (ortaçağ edebiyatı, on dokuzuncu yüzyıl, gerçekçilik, tarihçilik, kültürel hafıza ve film) daha geniş bir alanda uzmanlığa sahip öğretmenlere kişisel erişime sahip olacaksınız.Öğretim, bağımsız araştırmaları teşvik etmeye ve yönlendirmeye yöneliktir.Bonn'daki partner üniversitemizden birçok öğrenciyle, dost canlısı bölümümüzün ve gelişen ve sıkı sıkıya bağlı lisansüstü bir topluluğun parçası olacaksınız.Elbette Alman Etütleri'nde ortaçağ edebiyatı, on dokuzuncu yüzyıl, gerçekçilik, tarihçilik, kültürel hafıza ve film gibi geniş bir alanda uzmanlığa sahip öğretmenlere erişim imkanı sunulmaktadır.Öğretim biçimi... [-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku