TOP-MASTERSDEGREE.COM

Almanca Çalışmaları 2 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Gelişmiş bir eğitim programını tamamlayanların yüksek lisans derecesi verilir. Zaten dört yıllık bir lisans ile mezun olan öğrenciler için tasarlanan bu daha fazla çalışma, öğrencinin seçtiği alanda anlayışı geliştirir. Programlar, ek bir ila iki yıllık bir çalışma ve öğrenilen materyalin pratik bir gösterimini gerektirir.

Alman Çalışmalarında Yüksek Lisans Nedir? Bu dereceler, Alman kültürleri içinde profesyonelce çalışmak isteyen lisansüstü öğrencilere yöneliktir. İleri lisans programı daha çok Almanca dil becerileri ve Alman kültürünün anlaşılmasını geliştirir. Bazı dereceler dar bir şekilde Almanca dilini ve Alman toplumunun belirli yönlerini analiz etmeye odaklanmıştır. Diğerleri daha genel ve ikili bir bölümün parçası olarak işletme dereceleri ile birleştirilebilir. Çoğu öğrencilerin kayıt olmadan önce dil ile ilgili bir aşinalık göstermelerini ister.

Birçok mezun, okudukları andan itibaren akıcı bir şekilde Almanca konuşabilir. Okuma ve yazma çalışmaları yoluyla, konuşma kalıplarını ve belirli deyimleri analiz etmeyi öğrenirler. Öğrenciler, dünya siyaseti, sanat, felsefe ve teknoloji üzerine Alman etkilerini daha iyi bilirler.

Bu programlar için maliyetler değişir. İlgilenenler ücret ve eğitim ücretleri için doğrudan eğitim kurumlarıyla iletişime geçmelidirler. Aday öğrenciler, çalışmaları sırasında yaşam ve ulaşım ihtiyaçlarını da planlamalıdır.

Bu lisans programlarından birini tamamladıktan sonra mezunlar son derece gelişmiş ve uzmanlaşmış bir beceri setine sahip olurlar. Alman örgütleri, sıklıkla kültürel boşlukları kapatan ve diğer ülkelerdeki fırsatları genişleten çalışanlar arar. Bu profesyoneller, Alman şirketleri için yöneticiler ve iş geliştirme uzmanları olarak rol alabilirler. Öğrenciler ayrıca, eğitim alanına Almanca öğretmenleri olarak girebilirler.Bazıları çevirmen veya bölgesel rehber olarak istihdam yaratmaktadır. Alman kültürünün bilgisi, mezunları bazı Avrupa ürünlerinde pazarlama kariyerine hazırlar.

Bir çalışma programına karar vermeden önce mümkün olduğunca çok seçenek düşünmek önemlidir. Belirli zamanlama ihtiyaçlarınız varsa çevrimiçi kolejlerin iyi çalıştığını görebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Almanca Çalışmaları Filter

Alman ve Fransız Felsefesinde Usta

Faculty of Humanities, Charles University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Prag 5

Prag'daki Charles Üniversitesi İnsan Bilimleri Fakültesi (FHS), Almanca'da felsefe alanında yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Odak noktası, disiplinlerarası ve kültürlerarası bir felsefe ağı üzerine kuruludur: Fenomenolojik felsefe, felsefi antropoloji ve çağdaş felsefe ile ilgili temel soruların arka planında, dersler epokal eşiklerin, kültürlerarası felsefenin, sanat felsefesinin ve disiplinlerarası projenin disiplinlerarası projesinin analizi ile ilgilidir. Ekonominin ve ekolojinin temel sorularına yeni bakış açıları açmak. Bu oryantasyonda, kurslar kültürel çalışmalar ve kültür teorileri ile ilgilenen herkes için de ilgi çekicidir. Asıl kaygı sadece 'kültür' kavramlarını öngörmek değil, onları felsefi olarak sorgulamaktır.

Alman Etütlerinde MLitt

University of St Andrews
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Birleşik Krallık Saint Andrews

Alman Araştırmaları'ndaki MLitt, öğrencilere Orta Çağ'dan günümüze Almanca konuşulan toprakların toplulukları, kültürleri, edebiyatı ve filmlerinde akademik çıkarlarını geliştirme fırsatı sunar.