MASTERSTUDIES

Almanca Çalışmaları 2 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Gelişmiş bir eğitim programını tamamlayanların yüksek lisans derecesi verilir. Zaten dört yıllık bir lisans ile mezun olan öğrenciler için tasarlanan bu daha fazla çalışma, öğrencinin seçtiği alanda anlayışı geliştirir. Programlar, ek bir ila iki yıllık bir çalışma ve öğrenilen materyalin pratik bir gösterimini gerektirir.

Alman Çalışmalarında Yüksek Lisans Nedir? Bu dereceler, Alman kültürleri içinde profesyonelce çalışmak isteyen lisansüstü öğrencilere yöneliktir. İleri lisans programı daha çok Almanca dil becerileri ve Alman kültürünün anlaşılmasını geliştirir. Bazı dereceler dar bir şekilde Almanca dilini ve Alman toplumunun belirli yönlerini analiz etmeye odaklanmıştır. Diğerleri daha genel ve ikili bir bölümün parçası olarak işletme dereceleri ile birleştirilebilir. Çoğu öğrencilerin kayıt olmadan önce dil ile ilgili bir aşinalık göstermelerini ister.

Birçok mezun, okudukları andan itibaren akıcı bir şekilde Almanca konuşabilir. Okuma ve yazma çalışmaları yoluyla, konuşma kalıplarını ve belirli deyimleri analiz etmeyi öğrenirler. Öğrenciler, dünya siyaseti, sanat, felsefe ve teknoloji üzerine Alman etkilerini daha iyi bilirler.

Bu programlar için maliyetler değişir. İlgilenenler ücret ve eğitim ücretleri için doğrudan eğitim kurumlarıyla iletişime geçmelidirler. Aday öğrenciler, çalışmaları sırasında yaşam ve ulaşım ihtiyaçlarını da planlamalıdır.

Bu lisans programlarından birini tamamladıktan sonra mezunlar son derece gelişmiş ve uzmanlaşmış bir beceri setine sahip olurlar. Alman örgütleri, sıklıkla kültürel boşlukları kapatan ve diğer ülkelerdeki fırsatları genişleten çalışanlar arar. Bu profesyoneller, Alman şirketleri için yöneticiler ve iş geliştirme uzmanları olarak rol alabilirler. Öğrenciler ayrıca, eğitim alanına Almanca öğretmenleri olarak girebilirler.Bazıları çevirmen veya bölgesel rehber olarak istihdam yaratmaktadır. Alman kültürünün bilgisi, mezunları bazı Avrupa ürünlerinde pazarlama kariyerine hazırlar.

Bir çalışma programına karar vermeden önce mümkün olduğunca çok seçenek düşünmek önemlidir. Belirli zamanlama ihtiyaçlarınız varsa çevrimiçi kolejlerin iyi çalıştığını görebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Almanca Çalışmaları Filter

Lisanslı Almanca Öğretmeni

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
MA
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu bölüm aynı zamanda, Almanca ile birlikte, bir Eğitim Sertifikası ile birlikte eğitim bölümü ile birlikte bir Master of Arts sunmaktadır. Derecesi yüksek nitelikli ortaokul ...

Devamını oku

Alman ve Fransız Felsefesinde Usta

Faculty of Humanities, Charles University
Yüksek Lisans
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;5 yıl
Almanca
Kampüs

Charles Üniversitesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, Prag, Alman Yüksek Lisans ve Doktora Almanca ve Fransızca felsefesinde programlar. Odak noktası disiplinlerarası ve kültürlera ...

Devamını oku