close

Filtreler

Sonuçları Göster

Alman Edebiyatı Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir master çalışmanın yaklaşık iki yıl sonra verilen bir lisans yeterlilik. derece Bu tip bir öğrenci kendi seçtikleri alanda daha derin bir anlayış kazanmıştır belirtir. Genellikle öğrenciler master kazanmak için bir lisans derecesini tamamlamış olmalıdır. Yani Alman Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir? Bu derece tipik öğrencilerin Alman dilinde yazılmış en öne… Devamını oku

Bir master çalışmanın yaklaşık iki yıl sonra verilen bir lisans yeterlilik. derece Bu tip bir öğrenci kendi seçtikleri alanda daha derin bir anlayış kazanmıştır belirtir. Genellikle öğrenciler master kazanmak için bir lisans derecesini tamamlamış olmalıdır.

Yani Alman Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir? Bu derece tipik öğrencilerin Alman dilinde yazılmış en önemli edebi ve felsefi eserler hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler Ortaçağ'dan günümüze kadar uzanan, dönemlerin çeşitli ünlü Alman yazar, şair ve düşünürleri çalışma olabilir. Ayrıca, öğrenciler bu eserleri çevreleyen tarihi ve kültürel bağlamları hakkında bilgi verebilir. Bazı programlar, öğrencilerin okuma ve Almanca yazma kabiliyetlerini artırmaya yardımcı olmak için dil eğitimi sunuyoruz.

Alman edebiyatında bir master kazanç gelebilir faydaları vardır.İlk olarak, yüksek lisans derecesine sahip istihdam edilebilirliğinin artırılması ve öğrencilerin daha kolay iş bulmanıza yardımcı olabilir. Bir başka açıdan, öğrenciler dil ve edebiyat hakkında daha fazla bilgi edinerek kendi kültürel ufkunu genişletmek olabilir.

Bu derece bir kazanç maliyetinin genellikle farklı bir dizi faktöre bağlıdır. Bu nedenle, belli bir programa kayıt için karar vermeden önce müstakbel öğrenciler araştırma yapmak çok önemlidir.

Farklı kariyer bir dizi tipik Alman edebiyatının bir derece ile takip edilmektedir. Öğrenciler benzer işleri okuyan edebiyat eleştirmeni ya da analistler, olmayı tercih edebilir. Onlar da kendi parçalarını oluşturmak için bu zengin gelenekleri üzerinde çizim, yazarlar kendilerini olabilir. Diğer durumlarda, öğrencilerin eğitim veya üniversite ortamlarında Alman edebiyatı öğretmek, akademik kariyerlerine devam etmek seçebilirsiniz.

Bu derece biri hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi varsa, bugün başlayın.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
University of St Andrews
Saint Andrews , Birleşik Krallık

Alman ve Karşılaştırmalı Edebiyattaki MLitt University of St Andrews (MLitt) ve Almanya'daki Bonn Üniversitesi'nden (MA) ortak bir nitelik alarak Alman edebiyatı üzerine karşı ... +

Alman ve Karşılaştırmalı Edebiyattaki MLitt University of St Andrews (MLitt) ve Almanya'daki Bonn Üniversitesi'nden (MA) ortak bir nitelik alarak Alman edebiyatı üzerine karşılaştırmalı bir bakış açısı kazanmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın