Filter
Yüksek Lisans
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Alman Edebiyatı Yüksek Lisanslar Bul 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Birleşik Krallık'ta Alman Edebiyatı Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Alman Edebiyatı, Birleşik Krallık

University of St Andrews

Alman ve Karşılaştırmalı Edebiyattaki MLitt University of St Andrews (MLitt) ve Almanya'daki Bonn Üniversitesi'nden (MA) ortak bir nitelik alarak Alman edebiyatı üzerine ... [+]

Alman ve Karşılaştırmalı Edebiyattaki MLitt University of St Andrews (MLitt) ve Almanya'daki Bonn Üniversitesi'nden (MA) ortak bir nitelik alarak Alman edebiyatı üzerine karşılaştırmalı bir bakış açısı kazanmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Alman ve Karşılaştırmalı Edebiyattaki MLitt, St Andrews Modern Sanatlar Okulu ve Bonn Üniversitesi tarafından ortaklaşa yürütülen iki yıllık bir eğitim programıdır. Program, edebi ve karşılaştırmalı çalışmalarda en son düşünme konusundaki bilgilerinizi derinleştirecek ve size doktora veya en üst düzey lisansüstü kariyerine başlamak için gereken araştırma, iletişim ve yazma becerilerini verecektir.... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku