MASTERSTUDIES

Freising Almanya En iyi Yüksek Lisans Programları 2020

Bir master sürecinde ustalık yüksek seviyede gösterirken veya profesyonel çalışma alanının belirli bir alanda lisansüstü düzeydeki bir çalışmayı tamamlayan öğrencilere verilir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

 

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Şehir Freising Almanya'nın Bavyera eyaletinde Freising bölgesinin başkentidir. Bu uçuş take-off sırasında Münih havaalanından lekeli olabilir iki tepe vardır. Bu 40.000 'den fazla kişi vardır. Freising Bavyera eski, dini şehirlerinden biridir.

Freising Almanya'da Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2020

Arama Sonucu Filter

Tüketici işlerine avrupa master programı (Eureca)

TUM (Technische Universität München) Business School
Yüksek Lisans
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tüketici İşleri araştırma ve yüksek öğretimde dünya çapında yükselen bir alandır. Bu onların, ekonomik, sosyal ve ekolojik ortamda tüketicilerin analiz eder. Çalışma "Avrupa B ...

Devamını oku