close

Filtreler

Sonuçları Göster

Vallendar Almanya En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir. Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirm… Devamını oku

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

Böyle bir Master olarak ileri derecede Kazanç aynı anda istihdam şansını beceri seti artırmak ve muhtemelen geliştirmek için yeteneği sunar. Öğrenciler kendileri için uygun bir şekilde öğrenimlerine devam böylece yüksek lisans programı, online ya da part-time sunulabilir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Vallendar Mayen-Koblenz bölgesinde yer almaktadır. Özellikle yönetim alanında çeşitli programlar sunan sınırları içinde bulunan saygın bir özel üniversite ile servis edilir küçük bir nüfusa sahip.

Vallendar Almanya'da Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2021

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
WHU – Otto Beisheim School of Management
Vallendar , Almanya

Finansın kapsamlı bir analizini pratik alaka ve uluslararası bir bakış açısıyla birleştiren eşsiz bir programı yaşayın.

Finansın kapsamlı bir analizini pratik alaka ve uluslararası bir bakış açısıyla birleştiren eşsiz bir programı yaşayın. -
MSc
Tam zamanlı
17 - 21 aylar
Ingilizce
Kampüs
 
WHU – Otto Beisheim School of Management
Vallendar , Almanya

WHU eşsiz girişimci ağı ile birleştirilmiş akademik kalite sunan yenilikçi bir programa katılın.

WHU eşsiz girişimci ağı ile birleştirilmiş akademik kalite sunan yenilikçi bir programa katılın. -
MSc
Tam zamanlı
17 - 21 aylar
Ingilizce
Kampüs
 
WHU – Otto Beisheim School of Management
Vallendar , Almanya

Akademik mükemmellik ile pratik alaka düzeyini ve küresel bir bakış açısını birleştiren üst sıradaki bir programı keşfedin.

Akademik mükemmellik ile pratik alaka düzeyini ve küresel bir bakış açısını birleştiren üst sıradaki bir programı keşfedin. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
17 - 21 aylar
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın