Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Amerikan Edebiyatı Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Usta düzeyindeki çalışmaları mezunları, belirli bir alandaki bilgilerini ilerletmek ya da kendi kariyerlerini ilerletmek için hazırlamak belirli bir konuya odaklanmış bir lisansüstü çalışma programının tamamlanmasını içerir. Programlar genellikle iki yıl bir son.

Sen, Amerikan Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir merak ediyor olabilirsiniz? Bu eğitim fırsatı İngilizce çalışmaların her alanda kapsamlı eğitim vermektedir. Kurs dilbilim, filoloji, edebiyat kuramı, eleştiri tarihi, başlıca edebi akımlar, bireysel yazarlar, kurgu, oyun yazarlığı, Ortaçağ İngiltere'de dil ve kimlik, edebiyat, retorik ve kompozisyon, çağdaş yazarlar, dilbilgisi ve stil Sosyolojisi sunulabilir yazarlar ve tarihi dönemleri.

Amerikan edebiyatı öğrencileri edebiyat gelişmiş anlama, yazma yetkinlikler ve takım da dahil olmak üzere çok değerli beceriler, çeşitli kazanır.Öğrenciler ayrıca edebi analiz, eleştiri ve araştırma son gelişmeler temeli çok sağlam gelişir.

Amerikan edebiyatında Programlar uluslararası çekiciliği vardır. Hiçbir iki program aynı olduğundan, ancak, aralarında maliyeti değişecektir. Bu nedenle, aday öğrenciler maliyet beklenti ayrıntıları almak için onları ilgi olanları başvurmalısınız.

Bir Amerikan edebiyatı yüksek lisans çeşitlidir istihdam olanaklarına yol açabilir. Bir doktora girdiği için doğal bir parça sunuyor Program, hem de iş pozisyonları bir dizi. sanatsal sanayileri bugün 'ın ekonomisinin giderek temel bileşenleridir ve bu derece profesör, öğretmenler, yazarlar, yayıncılar, gazeteciler ve pazarlama yöneticileri olarak sanat, gazetecilik ve edebiyat disiplinleri geniş bir yelpazede iş doğru eşsiz bir yoldur.

Üniversiteler uzaktan eğitim platformları üzerinden aktif çalışan profesyonellerin ihtiyaçları için kolay ve basit kayıt yapmak yetişkin öğrenciler için daha fazla seçenek sunuyoruz. Çevrimiçi sınıflar dünyanın herhangi bir yerindeki öğrenciler için kolaylık ve esneklik sağlar. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Amerikan Edebiyatı

Universidad de Sonora

Genel Amaç: Hispanik Amerikan edebiyatı hakkındaki bilgilerini derinleştirmek ve bu sahte bilginin bölgesel ve ulusal çevreyi etkilemesi için insan kaynağını en yüksek ka ... [+]

Amerikan Edebiyatı Yüksek Lisans Programları.

Programın Adı: İspanyol-Amerikan Edebiyatında Yüksek Lisans DGP Kodu: 221550 Mezun olmak için normal süre: 4 yarıyıl Kredi: 100 Verdiği Derece: İspanyol Amerikan Edebiyatı Yüksek Lisansı Teklif edildiği kampüs: Hermosillo

Program AçıklamasıGenel Amaç

İspanyol-Amerikan edebiyatı hakkındaki bilgilerini derinleştirmek ve bu sahte bilginin bölgesel ve ulusal çevreyi etkilemesi için insan kaynağını en yüksek kalitede eğitmek. Bu şekilde, edebi çalışmaların eğitim, bilim ve sosyal sektörlerdeki gelişmelerini geliştirmek, analiz etmek, dönüştürmek ve tanıtmak mümkün olacaktır.

Özel HedeflerLatin Amerika edebiyatının tarihi bilgisinde uzmanlaşan ve edebi araştırmalarda yer alan teorik ve metodolojik problemleri yansıtma kapasitesine sahip öğretmen, araştırmacı ve profesyonelleri yetiştirmek.Kültürel, sanat ve edebiyatın eleştirel ve derin bir anlayışına ihtiyaç duyan bir toplumda araştırmanın geliştirilmesine ve Beşeri Bilimler alanındaki yayılmasına daha aktif ve etkin bir şekilde katılmaları için sağlam bilgiye sahip insanları eğitin.Edebiyat çalışmaları alanındaki bilimsel ve disiplinsel gelişmeleri analiz etme, uyarlama ve dahil etme becerisine sahip insan kaynaklarını hazırlamak.Programı Bitirdiğinizde Yetkinlikleriniz Ne Olacak?Mezun Profili... [-]
Meksika Hermosillo
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku