MASTERSTUDIES

Amerikan Edebiyatı 2 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Usta düzeyindeki çalışmaları mezunları, belirli bir alandaki bilgilerini ilerletmek ya da kendi kariyerlerini ilerletmek için hazırlamak belirli bir konuya odaklanmış bir lisansüstü çalışma programının tamamlanmasını içerir. Programlar genellikle iki yıl bir son.

Sen, Amerikan Edebiyatı alanında yüksek lisans nedir merak ediyor olabilirsiniz? Bu eğitim fırsatı İngilizce çalışmaların her alanda kapsamlı eğitim vermektedir. Kurs dilbilim, filoloji, edebiyat kuramı, eleştiri tarihi, başlıca edebi akımlar, bireysel yazarlar, kurgu, oyun yazarlığı, Ortaçağ İngiltere'de dil ve kimlik, edebiyat, retorik ve kompozisyon, çağdaş yazarlar, dilbilgisi ve stil Sosyolojisi sunulabilir yazarlar ve tarihi dönemleri.

Amerikan edebiyatı öğrencileri edebiyat gelişmiş anlama, yazma yetkinlikler ve takım da dahil olmak üzere çok değerli beceriler, çeşitli kazanır.Öğrenciler ayrıca edebi analiz, eleştiri ve araştırma son gelişmeler temeli çok sağlam gelişir.

Amerikan edebiyatında Programlar uluslararası çekiciliği vardır. Hiçbir iki program aynı olduğundan, ancak, aralarında maliyeti değişecektir. Bu nedenle, aday öğrenciler maliyet beklenti ayrıntıları almak için onları ilgi olanları başvurmalısınız.

Bir Amerikan edebiyatı yüksek lisans çeşitlidir istihdam olanaklarına yol açabilir. Bir doktora girdiği için doğal bir parça sunuyor Program, hem de iş pozisyonları bir dizi. sanatsal sanayileri bugün 'ın ekonomisinin giderek temel bileşenleridir ve bu derece profesör, öğretmenler, yazarlar, yayıncılar, gazeteciler ve pazarlama yöneticileri olarak sanat, gazetecilik ve edebiyat disiplinleri geniş bir yelpazede iş doğru eşsiz bir yoldur.

Üniversiteler uzaktan eğitim platformları üzerinden aktif çalışan profesyonellerin ihtiyaçları için kolay ve basit kayıt yapmak yetişkin öğrenciler için daha fazla seçenek sunuyoruz. Çevrimiçi sınıflar dünyanın herhangi bir yerindeki öğrenciler için kolaylık ve esneklik sağlar. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

 

2 Sonuçlar Amerikan Edebiyatı Filter

Kuzey Amerika Araştırmalarında Usta

Universidad Complutense de Madrid
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

Universidad Complutense de Madrid ve Universidad de Alcalá de Henares'in ortak projesi olan Master, Kuzey Amerika Araştırmaları'nda yüksek lisans derecesi için İspanya'daki me ...

Devamını oku

İspanyol-Amerikan Edebiyatında Yüksek Lisans Derecesi

Universidad de Sonora
Yüksek Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ispanyolca
Kampüs

Genel Amaç: Hispanik Amerikan edebiyatı hakkındaki bilgilerini derinleştirmek ve bu sahte bilginin bölgesel ve ulusal çevreyi etkilemesi için insan kaynağını en yüksek kalited ...

Devamını oku