$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Anayasa Hukuku Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Yüksek lisans derecesi, öğrencilerin lisanslarını aldıktan sonra doğru seçebilecekleri yüksek lisans derecesidir. Bu derece, bireylerin kariyerlerinde merdivene tırmanmasına yardımcı olabilir veya söz konusu kariyer alanı için gerekli becerileri rafine ederek genel olarak daha gelişmiş kariyerlere devam edebilir. Anayasal Hukukta Usta Nedir? Bu derece, Birleşik Devletler Anaya… Devamını oku

Yüksek lisans derecesi, öğrencilerin lisanslarını aldıktan sonra doğru seçebilecekleri yüksek lisans derecesidir. Bu derece, bireylerin kariyerlerinde merdivene tırmanmasına yardımcı olabilir veya söz konusu kariyer alanı için gerekli becerileri rafine ederek genel olarak daha gelişmiş kariyerlere devam edebilir.

Anayasal Hukukta Usta Nedir? Bu derece, Birleşik Devletler Anayasası ile ilgili olarak anayasa hukukunun derinlemesine incelenmesini içerir. Kursa dersler alırken, bu lisans programındaki katılımcıların insan hakları, bir bütün olarak Amerikan yasal sistemi, idare hukuku, medya hukuku, federal dava ve yasal akıl yürütme ve yazma gibi çok sayıda konuyu ele alması gerekecek. Bu konuların her biri, hukuk alanındaki akademisyenlerin becerilerini güçlendirmek ve gelecekteki yasal kariyer için hazırlamak için kullanılır.

Çalışmaları sırasında, öğrenciler tümdengelim akıl yürütme, yazma ve araştırma yetenekleri gibi çok sayıda beceri oluşturabilirler ve bunların hepsi daha sonra kariyerlerinde onlara yardımcı olacağından emin olurlar. Bu beceriler ayrıca, program katılımcılarına daha çeşitli konular hakkında daha iyi etkileşimde bulunup diğerleriyle iletişim kurmalarına izin vererek günlük hayatlarında yardımcı olabilir.

Bu program için öğrenim ücretleri farklı ülkeler ve kurumlar arasında değişir. Bu nedenle, ilgili tarafların, listedeki herhangi bir okula bağlı kalmadan önce dersin maliyetini ve programın tamamlanması için gereken süreyi araştırmaları zorunludur.

Bu yüksek lisans programını tamamlayarak, anayasa hukukunda bu seviyede beceri sahibi olan öğrenciler, kendilerine açık olan çok sayıda kariyer fırsatına sahip olabilirler. Öğrencilerin mezun olduktan sonra bulmayı umabilecekleri kariyer seçenekleri arasında, yasal gazeteci, hukuk müşaviri, tarih öğretmenliği veya hukuk profesörü ve uyum uzmanı bulunur. Bu kariyer fırsatları, mezunların gerçekten eğlendikleri bir pozisyon elde etmelerini kolaylaştıran çok çeşitli endüstrileri kapsar.

Sınırlı programları olan öğrenciler, bu master programının zorunlu derslerine çevrimiçi olarak katılmayı seçebilirler, ancak yine de yerel veya uluslararası öğrenme seçenekleri de vardır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University of St Andrews
Saint Andrews, Birleşik Krallık

Yasal ve Anayasal Çalışmalarda PGDip / MLitt, öğrencilerin hukuk tarihi veya uluslararası hukukta birincil odaklanarak bireysel olarak uyarlanmış bir derece oluşturabilecekler ... +

Yasal ve Anayasal Çalışmalarda PGDip / MLitt, öğrencilerin hukuk tarihi veya uluslararası hukukta birincil odaklanarak bireysel olarak uyarlanmış bir derece oluşturabilecekleri veya entegre, disiplinlerarası bir derece izleyebilecekleri disiplinlerarası bir programdır. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs