TOP-MASTERSDEGREE.COM

İspanya'da Arşiv Bilimi Lisansüstü Eğitimler Bul 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Arşiv Çalışmaları bir derecesi müzeler, tarihi mekanlar, ya da yararlanmak işletmelere katkıda bulunabilir Arşiv Çalışmaları uzman guidance.A Yüksek Lisans derecesi ile tarihsel arşiv sağlamak edebilmek için bir arşivci beklenen bilgi ve becerileri elde odaklanacak Bu çalışmalar. Arşiv Çalışmaları tarihinin bir eğitim geçmişi için büyük bir iltifat olduğunu.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

İspanya'da Arşiv Bilimi Top Yüksek Lisans Programları 2019/2020

3 Sonuçlar Arşiv Bilimi, İspanya Filter

İşletmelerde Bilgi Bilimlerinde Yüksek Lisans

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barselona

Küresel İş, Uluslararası Pazarlama, Genel Yönetim, Uluslararası Finansman

Resmi Yüksek Lisans - arşiv ve doküman yönetimi

Universidad Autónoma de Barcelona
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Barselona

Archives Master ve Belge Yönetimi öğrencileri tarihsel ve idari eğitim, kamu ve özel kuruluşlar hem de belgeleri işlerini geliştirmek ve sağlayan arşiv ve Geston belgenin alanında entegre bir çözüm sunar herhangi bir ortamda.

Müzeler, arşivler ve kütüphanelerde ileri çalışmalarda Usta

Universidade da Coruña
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 İspanya Ferrol

Yapı Çalışması Zorunlu Dersler ve Avrupa Düşünce Kültür Tarihi Kültürel Miras ve Müzecilik Bibliographical Belgesel Miras ve Arşivler