Yarı zamanlı Yüksek Lisans içinde Arşiv bilimi Avustralya'da

İncele Yarı zamanlı Yüksek Lisans Dereceleri içinde Arşiv bilimi Avustralya'da 2018/2019

Arşiv bilimi

Başarılı yüksek lisans yeterlilik elde etmek için, tek tek modülleri geçerek kredi bir dizi elde gerekir. En öğretti Masters Eğer yeterlilik elde etmek için almak ve geçmelidir çekirdek modüller bir numarası olacak. Araştırma Yüksek Lisans değerlendirilmesi tamamen tek bir tez modül ya da proje ile hemen hemen her zaman.

Arşiv bilimi, arşivlerin nasıl inşa edildiğini ve sürdürüldüğünü tartışan bir akademik çalışma alanıdır. Dijital koruma ve araştırma, doküman yönetimi ve koruma genellikle bu tür programlarda ele alınmaktadır.

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Arşiv bilimi Avustralya'da

Devamını oku

Internetworking bilim ustası (uzatma)

University of Technology Sydney
Kampüs Yarı zamanlı 2 - 4 yıl January 2019 Avustralya Sydney

Bu kurs öğrenmek ya da ağ ve ağ teknolojileri bilgilerini genişletmek isteyen herhangi bir alanda mezun içindir. Öğrenciler çeşitli çevrelerden gelen gibi, bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için programda konu seçimi bir derece vardır. [+]

internetworking programı da dahil olmak üzere yönlendirme, anahtarlama, güvenlik ve kablosuz internetworking Cisco Systems tarafından sağlanan kaynakları kullanarak pratik, hands-on öğrenme deneyimi öğrencilere sağlar. Internetworking Gelişmiş seçmeli mevcuttur. tasarım, uygulama, güvenlik, yönetim, uç sistemler ve uygulamalar: Program ağlarının örgütsel kullanımının tüm yönlerini kapsamaktadır. Bu ders, profesyonel ağ bir BİT olarak işgücünün giriş için BİT alanında olmayan lisans niteliklere sahip hazırlar. BİT niteliklere sahip do öğrencilerin öğrenme uzatabilirsiniz. Öğrenciler anahtarlama ve, örneğin, faiz ve seçmeli seçimler göre, ağlar arası alanda birden çok becerilerini geliştirmek yönlendirme, sistem ve ağ yönetimi ve analizi, ağ güvenliği, hareketlilik ve web geliştirme. Öğrenciler program dahilinde Cisco CCNA ve CCNP sertifikasyon hazırlık seçeneği var.... [-]