Yarı zamanlı Yüksek Lisans Derece içinde Arşiv bilimi Okyanusya

Top Yarı zamanlı Yüksek Lisans Programları içinde Arşiv bilimi 2018/2019 Okyanusya

Arşiv bilimi

Bir ana 'derecesi yüksek lisans akademik derecesidir. Bir zaten bir ana 'ın programına başvurabilmek için bir lisans derecesine sahip olmalıdır. En yüksek s tez veya araştırma kağıt 'nin lisans programı öğrencileri bir ana tamamlamak için gerektirir'.

Arşiv Çalışmaları bir derecesi müzeler, tarihi mekanlar, ya da yararlanmak işletmelere katkıda bulunabilir Arşiv Çalışmaları uzman guidance.A Yüksek Lisans derecesi ile tarihsel arşiv sağlamak edebilmek için bir arşivci beklenen bilgi ve becerileri elde odaklanacak Bu çalışmalar. Arşiv Çalışmaları tarihinin bir eğitim geçmişi için büyük bir iltifat olduğunu.

Okyanusya, iş günler ve çalışma izni yasaları içinde birçok ülkede nedeniyle sınırlı olmak bazı ülkelerde fırsatları verilerle, büyük farklılıklar göstermektedir. Avustralya ve Yeni Zelanda alanında en gelişmiş ülkelerdir.

Yüksek Lisans Programı Yarı zamanlı içinde Arşiv bilimi Okyanusya

Devamını oku

Internetworking bilim ustası (uzatma)

University of Technology Sydney
Kampüs Yarı zamanlı 2 - 4 yıl January 2019 Avustralya Sydney

Bu kurs öğrenmek ya da ağ ve ağ teknolojileri bilgilerini genişletmek isteyen herhangi bir alanda mezun içindir. Öğrenciler çeşitli çevrelerden gelen gibi, bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için programda konu seçimi bir derece vardır. [+]

internetworking programı da dahil olmak üzere yönlendirme, anahtarlama, güvenlik ve kablosuz internetworking Cisco Systems tarafından sağlanan kaynakları kullanarak pratik, hands-on öğrenme deneyimi öğrencilere sağlar. Internetworking Gelişmiş seçmeli mevcuttur. tasarım, uygulama, güvenlik, yönetim, uç sistemler ve uygulamalar: Program ağlarının örgütsel kullanımının tüm yönlerini kapsamaktadır. Bu ders, profesyonel ağ bir BİT olarak işgücünün giriş için BİT alanında olmayan lisans niteliklere sahip hazırlar. BİT niteliklere sahip do öğrencilerin öğrenme uzatabilirsiniz. Öğrenciler anahtarlama ve, örneğin, faiz ve seçmeli seçimler göre, ağlar arası alanda birden çok becerilerini geliştirmek yönlendirme, sistem ve ağ yönetimi ve analizi, ağ güvenliği, hareketlilik ve web geliştirme. Öğrenciler program dahilinde Cisco CCNA ve CCNP sertifikasyon hazırlık seçeneği var.... [-]