Filter
Yüksek Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Arap Edebiyatı Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Yüksek lisans programları genelde bir lisans derecesine sonra tamamlanan ve öğrenciler çalışmanın bir alanda uzmanlaşmak için izin vardır. Bu programlar genellikle sadece gelişmiş istihdam pozisyonlar için öğrencileri tamamlamak ve hazırlamak için birkaç yıl sürer.

Arap Edebiyatında Master nedir? eğitim programlarının büyük bir çoğunluğu yazılı ve iletişim hem de Arap anlama öğretiminde uzmanlaşmış olacak. Öğrenciler okuma ve tarihi ve otantik metinlerin kültürel etkilerini anlamak için öğreneceksiniz. Dil yeterlilik, kültürel anlayış ve gramer analiz tüm tipik Arap Edebiyatında Master tamamlanması ile elde edilir. Kurslar İslam hukukuna, uluslararası politika, baskı ve medya İslam dünyasında ve İslam siyaset felsefesinin gibi konuları içerebilir.

Öğrenciler Arap Edebiyatında Master kazanç faydalarının geniş bir yelpazede yaşayabilirsiniz.sosyal temalar anlamak birçok kişi için kariyer çeşitli yardımcı olur. Diğerleri ise uluslararası seyahat için fırsatlara sahip.

yüksek lisans maliyeti pek çok faktör tarafından etkilenebilir. Bazı üniversiteler de eğitim sırasında öğretmek öğrencilere indirim veya burs sunuyoruz. Bir derece pahalıya mal olabilir ne kadar hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilgi programları ile irtibat okullar.

Arap Edebiyatında Bir Usta orta seviye ve ileri kariyer çeşitli için bireylerin nitelendirir. bağlam ve kültür gelişmiş bir anlayış gerektiren işler bu master derecesine sahip olanlar ile popülerdir. İş, misafirperverlik ve akademi bu derecesi ile girilen olabilir tüm alanlardır. Bazı istihdam olanakları müze küratörü, arkeolog, uluslararası iş ortağı, ekonomist veya diplomat bulunmaktadır.Çevirmenler ve tercümanlar da bu master yararlanacak ve iş, gelişmiş istihdam ve uluslararası seyahat için artan fırsatlar görebiliyordu.

Online yüksek lisans derecesi için başvuran bir kaç basit adımda yapılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Arap Edebiyatı

University of St Andrews

Orta Doğu Edebiyatı ve Kültürel Çalışmaları'ndaki MLitt, öğrencilere, sanat ve kültür alanındaki profesyonel çalışmalara hazırlık olarak veya müzik ve film dahil olmak üz ... [+]

Orta Doğu Edebiyatı ve Kültürel Çalışmaları'ndaki MLitt, öğrencilere, sanat ve kültür alanındaki profesyonel çalışmalara hazırlık olarak veya müzik ve film dahil olmak üzere klasik ve modern Arap ve Fars edebiyatı ve kültürleri hakkındaki bilgilerini derinleştirme fırsatı sunar. Doktora çalışmasına ilerlemenin sağlam temeli.

Orta Doğu Edebiyatı ve Kültürel Çalışmalar'daki MLitt, Modern Diller Okulu'ndaki Arapça ve Farsça Bölümü tarafından yürütülen bir yıllık bir programdır. Program Farsça veya Arapça edebiyatı okumuş, diğer dillerin edebiyatı ve karşılaştırmalı edebiyatı, sömürgecilik sonrası çalışmalar, çeviri çalışmaları, cinsiyet çalışmaları ve Orta Doğu tarihi ve kültürü ile ilgilenenlere yöneliktir.... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku