Filter
Yüksek Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Arap Edebiyatı Yüksek Lisans Programları Bak 2019/2020

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Avrupa, kongre tarafından, dünya 's yedi kıtanın biridir. Avrasya, Avrupa'nın en batı noktası oluşan genellikle havza ile Asya'dan ayrılır Ural ve Kafkas Dağları, Ural Nehri, Hazar ve Karadeniz ve Karadeniz ve Ege Denizi bağlayan su yolları böler.

Avrupa Arap Edebiyatı Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Arap Edebiyatı, Avrupa

University of St Andrews

Orta Doğu Edebiyatı ve Kültürel Çalışmaları'ndaki MLitt, öğrencilere, sanat ve kültür alanındaki profesyonel çalışmalara hazırlık olarak veya müzik ve film dahil olmak üz ... [+]

Orta Doğu Edebiyatı ve Kültürel Çalışmaları'ndaki MLitt, öğrencilere, sanat ve kültür alanındaki profesyonel çalışmalara hazırlık olarak veya müzik ve film dahil olmak üzere klasik ve modern Arap ve Fars edebiyatı ve kültürleri hakkındaki bilgilerini derinleştirme fırsatı sunar. Doktora çalışmasına ilerlemenin sağlam temeli.

Orta Doğu Edebiyatı ve Kültürel Çalışmalar'daki MLitt, Modern Diller Okulu'ndaki Arapça ve Farsça Bölümü tarafından yürütülen bir yıllık bir programdır. Program Farsça veya Arapça edebiyatı okumuş, diğer dillerin edebiyatı ve karşılaştırmalı edebiyatı, sömürgecilik sonrası çalışmalar, çeviri çalışmaları, cinsiyet çalışmaları ve Orta Doğu tarihi ve kültürü ile ilgilenenlere yöneliktir.... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku