TOP-MASTERSDEGREE.COM

Birleşik Krallık'ta Arkeoloji Yüksek Lisans Programları Araştır 2019/2020

Eğer tarih, keşif ve insan ve davranış çalışma için bir tutku varsa, o Arkeoloji bir Master ve İngiltere'de almak bir yer olabilir için program olabilir. Arkeoloji malzeme ve geride ortamı üzerinden insanların çalışma anlamına gelir. İngiltere'de Arkeoloji bir Yüksek Lisans araştırma, akademik kurumlar, özel şirketler, devlet kurumları, müzeler, ve çok daha fazlası iş fırsatları yol açabilir heyecan verici ve zorlu bir programdır. İngiltere'de Arkeoloji alanında yüksek lisans ile, İngiltere'de ve yurt dışında kariyer için mükemmel fırsatlar vardır. İngiltere'de, Arkeoloji programının bir Master hem de part-time çalışma seçenekleri ile, tamamlamak için tam zamanlı çalışmanın bir yıl en az alabilir. Öğrenciler ders, laboratuvar çalışmaları, staj, alan çalışması, araştırma ve yüksek lisans tezi içeren müfredat katılacak. İngiltere'de Arkeoloji alanında yüksek lisans aldıktan sonra, doktora için çalışmalarına devam etmek de mümkündür.Aşağıdaki programları aracılığıyla sonra kaydırma, İngiltere'de Arkeoloji programında yüksek lisans hakkında daha fazla bilgi ve size en uygun olanı bulmak istiyorsanız!

5 Sonuçlar Arkeoloji, Birleşik Krallık Filter

Arkeolojide MScR

The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Ocak 2020 Birleşik Krallık Edinburg + 1 daha

Arkeolojide MSc (Research by), bu alandaki ilginizi bağımsız bir araştırmada ileri düzey bir akademik ve profesyonel olarak desteklemektedir. Arkeoloji alanında MScR, lisansüstü eğitim ve araştırma alanında eşsiz bir deneyim sunar. Bu bir yıllık lisans derecesi (ya da 2 yıllık yarı zamanlı), kendi projenizi takip etmenize ve sahada uzman olan süpervizörlerin yönlendirmesiyle genişletilmiş bir tezi tamamlamanıza olanak verirken, araştırma yöntem ve tekniklerinde sağlam bir temel oluşturur.

Sanat Tarihi ve / veya Arkeolojisinde Araştırma Dereceleri (MPhil / PhD)

SOAS University of London
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Birleşik Krallık Londra + 1 daha

Bir araştırma derecesi kişisel olarak çok ödüllendirici olsa da, ciddi ve bazen de yoğun bir girişimdir. Mevcut sistemde, tam zamanlı bir doktora öğrencisinin tezinin tam bir taslağını tamamlamak için üç yılı ve sonra yazmak için bir yılı daha vardır (3 1 derece olarak bilinir). Araştırma dereceleri genellikle sanat tarihi ve / veya arkeoloji alanında uzmanlaşmayı hedefleyen kişiler tarafından yapılır, ister üniversitelerde araştırma ve eğitim veren akademisyenler, isterse müzeler, kütüphaneler veya arşivlerde küratör veya eğitimci olarak akademik yayıncılık veya hatta ticari sanat dünyası gibi diğer ilgili alanlardan birkaçı. Örneğin, bir müze veya galerideki bir rolde, örneğin bir doktora programına başvurmadan önce, üniversite dışında bir iş deneyimi yaşamak iyi bir fikirdir.

Kıyı ve Denizcilik Toplulukları ve Kültürlerinde Usta

University of the Highlands and Islands
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 6 yıl Eylül 2020 Birleşik Krallık Perth + 1 daha

Deniz genellikle bitişik kıyılarda ve adalarda yaşayan insanlar için bir otoyol görevi görmüştür; bu tür topluluklar sık sık iç içe yerlerden ziyade birbirleriyle daha yakın bağlar yaşamışlardır. MLitt Kıyı ve Denizcilik Dernekleri ve Kültürleri, bu ortamları disiplinlerarası bir bakış açısıyla inceler.

Arkeolojik Çalışmalarda Usta

University of the Highlands and Islands
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Birleşik Krallık Perth + 1 daha

MLitt Arkeolojik Çalışmaları, arkeolojik uygulama, teori ve yöntem ile ilgili güncel temalar ve tartışmalarla eleştirel bir şekilde ilgilenmenizi sağlayacaktır.

Yaylalar ve Adalar Tarihi ve Arkeolojisi Yüksek Lisans

University of the Highlands and Islands
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 6 yıl Eylül 2020 Birleşik Krallık Perth + 1 daha

Bu program, tarih ve arkeoloji disiplinlerini, belirli bir bölgenin, yaylaların ve İskoçya adalarının incelenmesiyle bir araya getiriyor.