TOP-MASTERSDEGREE.COM

Hollanda'da Arkeoloji Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019/2020

Bir Yüksek Lisans ya belirli bir soruyu anlayış ilerletmek ya da önceki lisans derecesi kazanmıştır becerilerini kullanarak tamamen farklı bir şekilde çıkarmak için fırsat verir.

Geçmiş hakkında hiçbir yazılı ya da kanıt olmadığı için Arkeoloji başka yollarla açıklayacak edilemez tarihi hakkında önemli gizemleri çalışmalar. Sen onlar yaşamak için kullanılan evler için kullanılan silah dinlerini ne için ne yemek öğrenebilirsiniz.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Hollanda'da Arkeoloji Top Yüksek Lisans Dereceleri 2019/2020

5 Sonuçlar Arkeoloji, Hollanda Filter

Arkeolojide Usta: Akdeniz Arkeolojisi

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Amsterdam

Yüksek Lisans programı Akdeniz Arkeolojisi'nde, Akdeniz bölgesindeki maddi kültürleri ve toplulukları ve bunların 2000 BCE'den itibaren uzun ara bağlantı ve kültürel alışveriş tarihlerini keşfedeceksiniz.

Arkeolojide Usta: Peyzaj ve Miras

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Amsterdam

Bir yıllık yüksek lisans programında Arkeoloji: Peyzaj ve Miras, hem çağdaş hem de tarihi peyzajların dinamik geçmişini çalışacak ve arkeolojik miras olarak korunma ve korunma yollarını keşfedeceksiniz.

Klasikleri ve eski uygarlıklar master (araştırma)

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Araştırma Master programı Antik Çalışmaları alanında donanımlı araştırmacılar sunmayı amaçlamaktadır. Bu kültürler ve toplumlar üzerinde duruluyor ...

Arkeolojide Usta: Kuzey Batı Avrupa Arkeolojisi

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Amsterdam

Kuzeybatı Avrupa Arkeolojisi Yüksek Lisans programında, 3.000 yıldan fazla Avrupa arkeolojisini araştıracak ve bu iki önemli Avrupa döneminden birinin kültürel dinamikleri üzerinde duracaksınız: Geç Demir Çağı ve Roma Dönemi veya Ortaçağ ve Erken Modern Dönem.

MA Arkeolojisi

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Şubat 2020 Hollanda Leiden Lahey + 1 daha

Bu programda ekoloji ve jeolojiye ek olarak alan arkeolojisine güçlü bir vurgu yapılmıştır.