Hollanda'da Astrofizik Yüksek Lisans Derecesi

Hollanda'da Astrofizik Lisansüstü Eğitimler Hepsini İncele 2018/2019

Astrofizik

Yüksek lisans düzeyinde çalışmalar araştırma veya mesleki uygulama bir alanın bir alanda özel çalışma içerir. Yüksek lisans derecesini elde konunun ustalık daha yüksek düzeyde göstermektedir. Yüksek lisans kazanç, bir yıl üç ya da dört yıl sürebilir. Mezun için önce, genellikle yazmak ve bir tez, sizin özel araştırma doruk noktasıdır uzun kağıt savunmak gerekir.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Hollanda'da Astrofizik Top Yüksek Lisans Dereceleri 2018/2019

Devamını oku

Yüksek Lisans of Science in Physics and Astronomy: Gravitation, Astro-, and Particle Physics (track)

University of Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 24 ay September 2019 Hollanda Amsterdam

[+]

Karanlık madde algılama

Kalan 12 EC özgürce ilgilendiren (hatta fizik veya astronomi dışında) herhangi bir diğer dersler adamak, ya da eksiklikleri telafi etmek için.

Sen zamanında ve ilgili konu hakkında akademik personelin üyelerinden biri ile çalışmak ve orijinal araştırma çalışmak için kurslar sırasında geliştirilen becerileri uygulamak olacaktır. Konu (örneğin Astroparticle fizik dedektörleri bina gibi) deney (örneğin kozmoloji gibi) oldukça teorik değişebilir. Toplam tez çalışması 60 EC değer.

Uluslararası deneyim

GRAPPA içinde size, bir eğitim ortamında uluslararası deneyim ile kazanabilir:... [-]